Автор: Маша Землянська
Дата: 17/06/13 10:57
 
"Хокей на АТЕКу в тумані" (Фото: ХК Компаньон-Нафтогаз)
Виконавчий директор заводу АТЕК Геннадій Ковтун розповів "Свідомо", що суд виніс рішення про примусове виселення орендатора - компанії "Олімп", зі спортивного комплексу АТЕК. Зі свого боку він обіцяє розвивати спорткомплекс і не зупиняти роботу секцій.
"Ми мали розмову з орендатором і він сказав, що в понеділок сам збере речі і добровільно виїде з приміщень. На роботу спорткомплексу це ніяк не вплине. Всі секції продовжують працювати без збою", - пояснив Ковтун. Він також запевнив, що розвиватиме спорткомплек.
11-го червня директор компанії "Олімп", яка орендує приміщення АТЕКу Дмитро Смулянський, заявив про рейдерське захоплення. З його слів, без жодних на те документів, хлопці спортивної статури спочатку захопили, а потім тримали в облозі спорткомплекс.
Нагадаємо, що 25 жовтня 2001 року між Закритим акціонерним товариством "АТЕК" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Спортивний клуб "Олімп" було укладено Договір оренди майна. Термін оренди складав десять років з моменту прийняття об'єкту. Згідно Договору розмір орендної плати станоновив 5 000 грн. за місяць. 26 квітня 2012 року Господарський суд м. Києва задовольнив позов ЗАТ "АТЕК" до ТОВ "Спортивний клуб "Олімп" про витребування майна з чужого володіння та визнання недійсними додаткових угод до договору оренди. У травні 2013 року ЗАТ "АТЕК" звернулося до Господарського суду м. Києва з позовом до до ТОВ "СК "Олімп" про зобов’язання звільнити орендоване майно та повернути його орендодавцю.

Джерело: Свідомо

Відео по темі:
 
Теги: атек 
1.   Ilya   17/06/13 20:27    

Почитав полное решение суда пришел к выводу что это еще не финал циркового представления, а всего лишь антракт. Фраза

...за адресою: м. Київ, вул. Чистяківська, 20 знаходиться майно фізичної особи-підприємця Смулянського Д.В., а саме: холодильна станція та льодова машина Zamboni 520 білого кольору, передані відповідачу Смулянським Д,В. за договорами оренди майна від 31.08.2012 р. №79, від 01.02.2013 р. № 86 та відповідними актами приймання-передачі
говорит о том что Смулянские в кол-ве 3 шт.(!) как пить дать спилят оттуда чиллер и увезут чахлую Замбони, и хрен сезон начнется вовремя, как и обещал на видео Дмитрий Алексанрович. :( Интересно, куда Компы приткнутся если АТЭК не откроется вовремя (как бы их вообще участь Авангарда не постигла). Ну Компов может и не жалко, не должна "лучшая команда украинского чемпионата" играть в сарае, а вот дети куда денутся... :(


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.038 секунди