Автор: ФХУ
Дата: 17/07/13 18:04
 
Лого ПХЛ
У Києві під головуванням президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна та голови наглядової ради ПХЛ, заступника Міністра молоді та спорту України Вадима Сисюка відбулися загальні збори клубів Професіональної хокейної ліги.
Участь у чемпіонаті сезону 2013/2014 років підтвердило п’ять клубів. Це київські «Компаньйон» та «Сокіл», вінницькі «Патріот» та «Гайдамаки», а також білоцерківський «Білий Барс». Перед цим новостворений хокейний клуб «Патріот», який на зборах представляв президент клубу Олексій Друкаренко, було прийнято до числа членів Ліги.
Харківське «Динамо» з невідомих причин свого представника на загальні збори ліги не відправило. Втім, за інформацією Анатолія Брезвіна, з харків'янами й надалі ведуть перемовини щодо участі динамівців у змаганнях. Так само поки що не визначилися зі своїм майбутнім в ПХЛ і львівські «Леви». Своє остаточне рішення харків'яни та львів'яни мають повідомити протягом місяця.
Столичний «Беркут», який був представлений на зустрічі директором клубу Сергієм Супруном, від виступу в чемпіонаті України 2013/2014 офіційно відмовився.
Що ж до інших потенційних учасників чемпіонату, то через серйозні фінансові труднощі під великим питанням знаходиться участь представника Івано-Франківська. «Можливо вже цього сезону до числа учасників залучиться команда із Луганська. Багато що буде залежати від льодової арени, будівництво якої планується завершити у вересні цього року. Приблизно в цей же час буде здано палац у Дружківці (Донецької області)», - повідомив президент Федерації.
Також учасники загальних зборів ПХЛ прийняли відставку Юрія Загороднього, а виконувачем обов'язків генерального директора призначили Юрія Говоруху, який обіймав посаду керівника адміністративного департаменту ліги. Протягом місяця вирішиться питання нового керівника. Конкретні кандидатури на засіданні не обговорювались.
Відбулися і зміни у складі Наглядової Ради ПХЛ. До лав цього органу прийнято Олексія Друкаренка та директора ХК «Білий Барс» Тимура Власенка. Натомість Юрій Загородній та Віталій Федянін були виключені зі складу Наглядової Ради.
Що ж до спортивної складової до керівнику спортивного департаменту Юрію Гуньку доручено допрацювати проект регламенту змагань та підготувати проекти календаря. Третій чемпіонат під егідою ПХЛ має розпочатися наприкінці вересня. Завершення сезону заплановане на кінець березня.

Джерело: ФХУ

Відео по темі:
 
Теги: загородній,  чу
 
1.   ritchie   18/07/13 00:16    

Илья, ты там спрашивал кто был от "Сокола": Завальнюк или Имас... Скажу только одно: не Слава... Далее - по тексту...


2.   Андрій Ігорович   18/07/13 11:27    

Ричи, так какой Сокол будет играть Завальнюковский или Имсасовский? :D


3.   ritchie   18/07/13 11:43    

Ой, я уже и сам запутался... :/


4.   Ilya   18/07/13 12:08    

Как минимум в Уставе ПХЛ так записано:

6.3. Членами ПХЛ на момент прийняття цього Статуту є:
6.3.1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХОКЕЙНИЙ КЛУБ «СОКІЛ КИЇВ», місцезнаходження: 04119, м. Київ, вулиця Мельникова, буд. 46. Ідентифікаційний код 32597058. Зареєстроване Шевченківською районною у місті Києві державною адміністрацією 21.07.2003 року;
...

Тут в новости нет сообщений что в этой части было изменение, пишут только что Патриот приняли (хотя не факт что ФХУисты всю информацию выкладывают, они считают что пиплу лишнюю инфу знать не надо). Но явно если говорят что Тарута САМ лично звонил, то можно предположить что это продолжение старой песни (кстати, напоминаю, вчера должна была рассматриваться апелляция по Пуще, так что тут тоже еще не финал).
Но в принципе прикольно будет если Сокола станет два: так и вижу афишу Сокол-Киев vs Киевский Сокол! :D


5.   Андрій Ігорович   18/07/13 12:41    

Т.е. есть шанс, как в Маскве с Крыльями, одни "истинные крылья" вторые некоего жулика Третьяга? В роли третьяга пингвин? Кстати Миша Анисин вроде воспитанник именно Третьяговских крыльев :)


Всього : 5, на сторінці: 5

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди