Автор: ВДЗ
Дата: 23/07/13 13:54
 
Лого КМФХ
Громадська організація «Київська міська федерація хокею» оголосила про здійснення державної закупівлі за предметом "Послуги з експлуатації спортивних споруд (оренди льодового поля та прилеглих приміщень). Тендер відбудеться 22 серпня 2013 року в офісі КМФХ за адресою вул. Григорія Сковороди, 1-В. Джерелом фінансування є кошти міського бюджету м. Києва.
Згідно документації конкурсних торгів протягом вересня – грудня 2013 року переможець торгів має забезпечити льодове поле та прилеглі приміщення для проведення навчально-тренувальної роботи збірних команд м.Києва та змагань загальною кількістю 325 годин, у тому числі: у вересні - 60 годин, у жовтні та листопаді - по 114 годин, та 37 годин у грудні.
Льодове поле має бути розміром від 56х26м, відповідати нормам та правилам для гри в хокей, та мати чітку розмітку. Також має бути у наявності табло. Роздягальні для гравців мають бути достатньої площі для розміщення офіційних представників команди і гравців, їх спорядження, устаткована лавками, туалетом і душем із гарячою водою. Роздягальня для суддів також має бути достатньої площі для розміщення головного судді, суддівської бригади та обладнана туалетом і душем із гарячою водою.
Освітлення має бути згідно чинного законодавства, норм та правил гри у хокей. Також обов'язкова наявність пункту надання першої медичної допомоги та льодовідновлювальної машини.
Нагадаємо, що переможцем аналогічного тендеру минулого року стало ТОВ «Спортивний клуб «Олімп», яке за надану 721 годину льоду отримало 937 300 грн.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: кмфх 
1.   ХИ-ХИ   25/07/13 08:55    

И где это поле ???


2.   Ilya   25/07/13 12:13    

Мне самому интересно... В свете того что АТЭК накрылся. Раньше Смулянский и Тимофеев честно все бюджетные бабки делили пополам, а сейчас даже не представляю кто с Тимофеевым конкурировать может... Хоть бы условия улучшил! Небось за те бабки что он "заработал" (хотя честно не знаю что там до Тимофеева доходит, а что в карманах Винни_В и его друзей оседает) как минимум синий сарайчик построить уже можно было, а может что и получше...


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.035 секунди