Автор: ФХУ
Дата: 26/07/13 19:58
 
Засідання власників клубів (Фото: ФХУ)
Сьогодні у конференц-залі столичного готелю «Інтерконтиненталь» відбулася нарада керівників хокейних клубів Професіональної хокейної ліги та керівників профільних управлінь обласних держадміністрацій. Участь у засіданні взяли також президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін та заступник Міністра молоді та спорту України Вадим Сисюк.
За пропозицією Анатолія Брезвіна серед інших були обговорені питання будівництва льодових арен, створення дитячо-юнацьких спортивних шкіл з хокею та професіональних клубів у регіонах.
Найбільше уваги учасники наради приділили питанню організації чемпіонату України з хокею в сезоні 2013/2014 років. «Ми докладемо максимум зусиль, щоб чемпіонат відбувся на хорошому рівні і в ньому взяли участь не менше шести-восьми команд», - запевнив президент хокейного клубу «Донбас» Борис Колесніков. На даний момент свою участь у чемпіонаті підтвердили київські «Сокіл» та «Компаньйон-Нафтогаз», львівські «Леви», а також білоцерківський «Білий Барс», який буде фарм-клубом донецького «Донбасу» у ПХЛ.
«Ми чекаємо на харківське «Динамо» та дніпродзержинську «Сталь». Працюємо також із представниками Луганська та Калуша, - повідомив Борис Колесніков. – Потенціал українського на сьогоднішній день, за нашими підрахунками, складає 12-16 команд. Це вже повноцінний чемпіонат. На наступний сезон ми чекаємо Севастополь, Сімферополь, Дружківку та Кременчук. Дуже хороший приклад – Латвія. Територія та населення як у Київської області, проте в країні проводиться повноцінний чемпіонат, стабільно виступає національна збірна. Ми не маємо необхідних складових для того аби стати Швецією в хокеї, у нас немає того рівня доходів населення. В тій же НХЛ клуб заробляє на продажу квитків 2 млн. доларів за гру. Ми ж маємо відштовхуватись від своїх реалій». При цьому президент «Донбасу» запевнив, що його клуб готовий надати лід для проведення підготовки до сезону командам, які не мають льодових арен у своєму регіоні.
Учасники засідання розглянули питання призначення нового керівника Ліги. На думку Бориса Колеснікова ним має стати відома у хокейному світі людина, яка має серйозний досвід роботи чи виступів у Північній Америці та інших провідних лігах світу. Серед можливих варіантів президент «Білого Барса» Костянтин Єфименко запропонував кандидатуру Дмитра Христича, який працював у спортивному департаменті ПХЛ. Питанням пошуку та переговорів з потенційними керівниками Ліги займатимуться голова Наглядової ради ПХЛ Вадим Сисюк та президент Федерації Анатолій Брезвін. Одним із першочергових завдань майбутнього керівника Ліги буде підготовка проекту бюджету організації на наступний сезон.
Керівники профільних управлінь облдержадміністрацій розповіли про перспективи розвитку професіонального хокею у своїх регіонах, а також хід виконання державної цільової соціальної програми «Хокей України». Зокрема, у містах Луганську та Дружківці (Донецької обл.) будівельні роботи завершаться в найближчі два місяці. Як повідомив Сергій Трофимов, «Льодовий палац у Луганську буде готовий до 20 серпня, відкриття ми плануємо на початок вересня. А вже з першого вересня у місті працюватиме ДЮСШ. Наразі ми ведемо роботу по організації уроку хокею в загальноосвітніх школах».
Що ж до регламенту та системи проведення змагань, то основні контури у цьому питанні були визначені на попередньому засіданні Наглядової ради ПХЛ. Остаточний варіант регламенту, а також склад учасників третього чемпіонату під егідою ПХЛ буде озвучено 14 серпня, коли відбудеться нарада керівників клубів та ОДА.
«Є попередня домовленість, що чемпіонат розпочнеться у період між 29 вересня та 1 жовтня. Мінімальний зарплатний бюджет команди на сезон – 4 млн. гривень, максимальний – 16 млн.», - резюмував Борис Колесніков.
Після наради керівників клубів ПХЛ президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін повідомив, що у національної збірної команди України буде новий головний тренер.
«Можу повідомити, що дію контракту з Олександром Петровичем Куліковим припинено і Федерація займається пошуком нового головного тренера для національної збірної. Ми розглядаємо ряд кандидатур, є різні думки з цього приводу. Гадаю, що за кілька днів ми будемо звертатися з офіційними пропозиціями до конкретних тренерів», - заявив Анатолій Брезвін.
Ім’я нового керманича національної збірної стане відомим найближчим часом.

Джерело: ФХУ

Відео по темі:
 
 
1.   Андрій Ігорович   27/07/13 11:22    

Пара вопросов, что делал на этом собрании одиозный колесниченко?, ну и по количеству участников тоже как то невнятно, никак шесть не получается, или у них сборы и формирование команд будет в конце сентября?


2.   Ilya   27/07/13 12:02    

Андрій Ігорович:
что делал на этом собрании одиозный колесниченко?
Ну как что? Вадим Васильевич - президент Федерации Хоккея Севастополя! Я по нему отдельный тэг не делал, но по тэгу Севастополь видны результаты его "титанической" работы по развитию хоккея в регионе на протяжении последних 4 лет! >:) Кстати, первая новость с его участием датирована как раз 28 июля 2009 года: В Севастополе хотят построить ледовый стадион B)
Насчет остальных риторических вопросов могу только ответить своей любимой фразой: "не переживай, все буде як попало!" :D


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди