Автор: ВДЗ
Дата: 03/08/13 15:39
 
Строительство Ледовой арены в Дружковке (Фото: Восточный проект)
ДП «Льодові арени» оголосило про про застосування процедури закупівлі в одного учасника за предметом «додаткові будівельні роботи з будівництва нової сучасної спортивної споруди зі штучним льодом в м. Дружківка (Донецька область), вул. Севастопольська, 5».
Як зазначається у обгрунтуванні застосування процедури закупівлі в одного учасника, з метою уніфікації, стандартизації, забезпечення сумісності з наявними роботами додаткові будівельні роботи має виконати той самий виконавець робіт, тобто київське ТОВ «ВБК «Центренергобуд». Вартість додаткових робіт оцінюється у 2 млн. 506 тис. 498 грн. та 32 коп. Терміном поставки зазначено серпень - вересень 2013 року.
Нагадаємо, у грудні 2012 року ТОВ «ВБК «Центренергобуд» вже отримувало додаткові 3,4 млн. грн. на добудову льодових арен у 4 містах України також за процедурою закупівлі в одного учасника, з таким самим формулюванням умов застосування процедури, у тому числі 713 тис. 600 грн. та 94 коп. було призначено для Дружківки. Початкова вартість будівництва сучасної спортивної споруди зі штучним льодом в м. Дружківка становила 29 млн. 199 тис. 902 грн..

Джерело: Вісник державних закупівель  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди