Автор: ВДЗ
Дата: 06/08/13 12:54
 
УВСП «Метеор» (Фото: В городе)
Державне Підприємство «Льодові арени» підвело підсумки торгів за предметом «роботи з проектування та реконструкції будівлі Універсально-видовищного спортивного палацу «Метеор» у м.Дніпропетровську». Переможцем названо криворізьке ТОВ «Крост», з яким 29 липня 2013 року й було підписано договір. Вартість робіт становитиме 193 млн. 100 тис. грн. Терміном закінчення реконструкції УВСП «Метеор» зазначається грудень 2014 року.
Згідно протоколу розкриття пропозицій, конкуренцію «Крост» у тендері складали Товариство з обмеженою відповідальністю «НПО «Вертикаль», м. Кривий Ріг, з пропозицією 201 млн. 531 тис. 960 грн., Приватне акціонерне товариство «Криворізька будівельна компанія», м. Кривий Ріг, з пропозицією 197 млн. 780 тис. грн. та Товариство з обмеженою відповідальністю «РСІ», м. Донецьк, яке запросило за свої послуги 190 млн. грн.
Пропозиція ТОВ «НПО «Вертикаль» була відхилено у зв'язку з тим, що в пропозиції конкурсних торгів відсутній оригінал довідки відповідного уповноваженого державного органу про те, що учасника не визнано банкрутом, а пропозиція ТОВ «РСІ» тому шо відсутня пояснювальна записка з розрахунком договірної ціни.
Нагадаємо, що згідно прийнятого Кабінетом Міністрів України рішення визначено, що на проектування та реконструкцію будівлі універсально-видовищного спортивного палацу «Метеор» у Дніпропетровську в 2013 році буде спрямовано 72,4 млн грн. Загалом на реконструкцію СК «Метеор» до 2015 року передбачено витратити 200 млн грн..

Джерело: Вісник державних закупівель  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди