Автор: Донецька ОДА
Дата: 11/10/13 17:24
 
Т. Лук'янчук (Фото: Юніон)
На сьогодні будівництво багатофункціонального спортивного комплексу, який має прийняти ігри європейської першості з баскетболу 2015 року, значно просунулося вперед. На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Тамара ЛУК’ЯНЧУК в ході робочої наради з питань підготовки та проведення фінального турніру Євробаскет-2015 в Донецьку.
Зокрема, віце-губернатор підкреслила, що у порівнянні із серпнем, коли роботи щодо будівництва спортивної споруди тільки розпочалися, на сьогодні вже помітний ряд досягнень. Так, 30 вересня поточного року отримано позитивний висновок державної експертизи від проектного інституту «Донецькпроект». Також підготовлено повний пакет документів щодо забезпечення фінансування будівництва.

Учасники наради повідомили, що закінчуються роботи по заміщенню ґрунту. Паралельно з цим проводиться бетонна підготовка майданчику. Наразі виконано роботи на 40 % загальної площі. Також здійснюється армування фундаментної плити, продовжується облаштування фундаментів для двох баштових кранів та їх монтаж.

Проте, відзначила віце-губернатор, є і проблемні питання, над вирішенням яких наразі працює регіональна влада.

- Залишаються актуальними підведення комунікацій до «Кальміус Арени», у першу чергу – електричних мереж, - зазначили Тамара ЛУК’ЯНЧУК. Вона також підкреслила, що у Донецьку, як і в інших українських містах, що прийматимуть Євробаскет-2015, ще на стадії вирішення знаходиться питання щодо можливості відшкодування державою відсотків за кредитами, залученими на будівництво спортивних споруд.

Нагадаємо, що здача об’єкта в експлуатацію запланована на лютий 2015 року. «Кальміус Арена» зможе приймати 16 500 глядачів при проведенні концертних заходів, 13 200 – на матчах з баскетболу, 12 800 – на хокейних поєдинках.

Донецька обласна державна адміністрація, 11.10.2013

Відео по темі:
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди