Автор: ВДЗ
Дата: 15/10/13 11:06
 
Лого КМФХ
ГО «Київська міська федерація хокею» оголосила про здійснення державної закупівлі спортивного інвентарю. Тендер відбудеться 14 листопада 2013 року в офісі КМФХ, за адресою вул.Григорія Сковороди, 1-В. Вказана закупівля фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету.
У документації конкурсних торгів зазначається, що переможець тендеру зобов'язується поставити ГО «Київська міська федерація хокею» у грудні 2013 року спортивний інвентар. Перелік інвентарю складається з 36 повних комплектів дитячтого хокейного екіпірування для польових гравців (включаючи по 2 ключки на кожного) та 2 комплкекти для воротарів (включаючи по 2 ключки на кожного), а також 180 ключок для дорослих, з яких 126 штук лівосторонніх та 54 правосторонніх.
Нагадаємо, що це вже друга спроба ГО «Київська міська федерація хокею» провести закупівлю хокейної екіпіровки у 2013 році. Попередній тендер виявився безрезультатним, оскільки свою пропозицію на участь у торгах надало тільки ТОВ «Хокейний світ України», з запропонованою загальною вартістю інвентарю 296 тис. 793 грн..

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: кмфх 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.032 секунди