Автор: Судова влада України
Дата: 23/10/13 12:13
 
Реконструкція "Авангарду" триває...
На розгляд Господарського суду міста Києва передані позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "WM-Україна" до Підприємства дитячо-юнацького учбово-спортивного центру профспілок м. Києва "Авангард" про зобов'язання останнього підписати акти приймання будівельних робіт, виконаних Товариством з обмеженою відповідальністю "WM-Україна" на загальну суму 12 000 000 грн..
21 жовтня 2013 року від представника відповідача надійшов письмовий відзив на позов, відповідно до якого ДЮУСЦП "Авангард" заперечує проти задоволення заявлених позовних вимог оскільки зобов'язання підписати акти приймання робіт суперечить встановленим діючим законодавством способам захисту цивільних прав, а також є втручанням у господарську діяльність суб'єкта господарювання. Також надійшло клопотання від представника позивача про відкладення розгляду справи у зв'язку з неможливістю явки повноважного представника в судове засідання. На судове засідання 21 жовтня представник "WM-Україна" не з'явився.
Оскільки нез'явлення у судове засідання повноважного представника позивача та неналежне виконання ним вимог суду перешкоджає повному, всебічному та об'єктивному розгляду справи, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання позивача про відкладення розгляду справи та її розгляд відкласти.
Виходячи з цього Господарський суд міста Києва ухвалив розгляд справи відкласти на 10:40 13 листопада 2013 року. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Києва, за адресою: вул. Б. Хмельницького 44-Б, зал судових засідань № 8.

Джерело: Судова влада України  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди