Автор: ВДЗ
Дата: 07/11/13 17:55
 
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації провела тендер на послуги з оренди льодового поля та прилеглих приміщень для середньої вікової групи Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка».
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс» (директор Тимофєєв С.О.), яке має ліцензію на проведення господарської діяльності з організації та проведення спортивних занять професіоналів та любителів спорту на ковзанці по вулиці Лайоша Гавро, 4-г. Вартість акцептованої пропозиції становить 238 тис. 728 грн.. Договір на надання послуг з оренди льоду підписаний 1 листопада. Єдиним конкурентом ТОВ «Дивосвіт-Плюс» було ТОВ «Ісма Київ», з пропозицією 208 тис. грн..
Слід зазначити, що у документації конкурсних торгів була відсутня інформація про загальну кількість необхідних годин оренди, а згідно протоколу розриття пропозицій, вартість години оренди ТОВ «Дивосвіт-Плюс» дорівнювала 1176 грн., в той час коли ТОВ «Ісма Київ» запросило за годину оренди льодового поля та прилеглих приміщень 1600 грн.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: кмда,  тимофєєв 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.032 секунди