Місто, що прийматиме 24-і зимові Олімпійські ігри, виберуть в липні 2015 року на засіданні МОК у Куала-Лумпурі
Автор: ЛIГАБiзнесIнформ
Дата: 15/11/13 13:51
 
Розташування олімпійських об'єктів (Мал: Нацпроекти)
На проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року претендують шість міст, які подали заявки в Міжнародний олімпійський комітет. Заявку можна було подати до 14 листопада включно.
Прийняти Олімпіаду-2022 виявили бажання такі міста: Львів (Україна), Алма-Ата (Казахстан), Пекін (Китай), Краків (Польща), Осло (Норвегія) і Стокгольм (Швеція). Представники міст - кандидатів будуть запрошені МОК для участі в семінарі в Лозанні 4-6 грудня, а також поїдуть в якості спостерігачів в Сочі на зимові Олімпійські ігри-2014.
Місто, що прийматиме 24-і зимові Олімпійські ігри, виберуть в липні 2015 року на засіданні МОК у Куала-Лумпурі (Малайзія).
Якщо заявка України переможе, потрібно буде побудувати п'ять льодових палаців (для фігурного катання, хокею, шорт-треку і керлінгу), олімпійське селище, мультимедійний центр, гірськолижні траси і трампліни. Також знадобиться значно поліпшити транспортну інфраструктуру регіону.
За попередньою інформацією, гірськолижні змагання Олімпіади-2022 передбачається організувати у Боржаві, "льодову зону" - у Львові, "снігову" - у Тисовці.
Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 17 жовтня вніс зміни до Постанови №707 від 29 червня 2011 року «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-2022 роках».
Метою постанови є створення умов для проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні.
Прийнята постанова передбачає доповнення Державної цільової соціальної програми розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-2022 роках завданнями і заходами, визначеними попереднім техніко-економічним обґрунтуванням національного проекту «Олімпійська надія-2022» - створення спортивно-туристичної інфраструктури».
Прийняття та реалізація даного акта забезпечить створення умов для проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні та реалізацію національного проекту «Олімпійська надія-2022» - створення спортивно – туристичної інфраструктури».

Джерело: ЛIГАБiзнесIнформ

Відео по темі:
  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.035 секунди