Автор: Дніпропетровська ОДА
Дата: 06/12/13 08:53
 
Засідання обласного організаційного комітету (Фото: Дніпропетровська ОДА)
Влітку 2015 року Дніпропетровщина стане спортивним серцем Європи. Україна прийматиме чемпіонати Європи з баскетболу «Євробаскет-2015». У рамках підготовки до чемпіонату у Дніпропетровську будується нова сучасна спортивна арена, у Дніпродзержинську – нова тренувальна база, розпочато реконструкцію будівлі спортивного палацу «Метеор» у м. Дніпропетровську. Під час другого засідання обласного організаційного комітету губернатор Дмитро Колєсніков поставив завдання – завершити будівництво цих трьох основних спортивних об’єктів Євробаскету-2015 до кінця 2014 року.

«Євробаскет» для нас – своєрідний «матч-реванш». Ми так і не стали містом, що приймає Чемпіонат Європи з футболу 2012 року. І у 2015 році ми повинні показати всій Європі, всьому спортивному співтовариству світу, що гасло заявки України на проведення «Євробаскету» - «Ми готові!» - Відповідає дійсності на 100 відсотків. Кожен зі членів оргкомітету, кожен чиновник повинен пам'ятати – будь-яка помилка, будь-яка затримка – це загроза зриву одного з найважливіших спортивних заходів континенту. Якісне проведення Євробаскету – це справа честі для нашого регіону і для всієї країни», - зазначив Дмитро Колєсніков.

Як доповів губернатору директор ТОВ «Майстер-буд» Ігор Патока завершення будівництва багатофункціональної арени заплановане на кінець грудня 2014 року.
Наразі вже виконані роботи з розробки документації стадії “Проект”, отримано експертний звіт щодо розгляду проектної документації; дозвіл на виконання підготовчих будівельних робіт. Розроблено графік виконання будівельно-монтажних робіт. Також проведені роботи зі звільнення будівельного майданчика від існуючих мереж каналізації, водопроводу тепломереж, зв’язку, електромереж. На 50% проведені роботи з розробки ґрунту, на 80% виконана зворотна засипка. На 93% виконані роботи по забиванню паль (613 шт.), на 68% виконані роботи з бетонування ростверків. Також на сьогодні прийнято рішення щодо встановлення на фасаді будівлі найбільшого в України екрану, для трансляції спортивних подій у фан-зоні нової арени.

Проект баскетбольної тренувальної бази (Мал. Дніпропетровська ОДА)
Дмитро Колєсніков поставив завдання завершити будівництво тренувальної бази у Дніпродзержинську у вересні 2014 року.
«Дніпродзержинська арена будується. І наше завдання завершити будівництво цього та інших об’єктів вчасно – до кінця наступного року. Чемпіонат закінчиться, а спортивна інфраструктура залишиться. І там будуть тренуватися наші діти. І це буде ще один крок для того, щоб наше молоде покоління було здорове та прагнуло до здорового способу життя», - зазначив Дмитро Колєсніков.

Губернатор наголосив, що необхідно благоустроїти і мікрорайон Дніпродзержинська, де розміщується тренувальна база. «Мікрорайон повинен стати містом-садом: і будинки, і проїжджа частина, і трамвайні колії. Це все – відповідальність міста», - сказав Дмитро Колєсніков.
Як доповів керівнику регіону міський голова Дніпродзержинська Станіслав Сафронов, наразі вже підготовлено документацію стадії «Проект», отримано експертний звіт щодо розгляду проектної документації; декларацію про початок виконання будівельних робіт. В рамках підготовчих робіт проведено вирівнювання території будівництва, додатково виконано інженерно-геодезичні вишукування території, яка потребує благоустрою, отримано документи на землю, виконано розробку ґрунту у розмірі 4,5 тис куб м та зворотної засипки – 2,7 тис куб м, повністю виконано закладку стовпчастого фундаменту (35 шт.) та частково виконано кладку 63 м погонних підпірної стіни 10 (шт.). наразі на об’єкті будівництва установлена веб-камера, яка цілодобово транслює хід будівництва.

Також Станіслав Сафронов повідомив, що будівля розміщатиме три тренувальних майданчики, структура бази дозволить проводити тренування не тільки баскетболістів, а й волейболістам, гандболістам, тенісистам та командам з міні-футболу. Після завершення чемпіонату тут заплановано створити дитячо-юнацьку спортивну школу.

Проект реконструкції ПС "Метеор" (Мал. Дніпропетровська ОДА)
Як доповів губернатору генеральний директор ТОВ «Крост» Ігор Бабенко, реконструкція будівлі універсального видовощно-спортивного палацу «Метеор» у Дніпропетровську буде завершена у листопаді 2014 року.
Будівля універсального видовищно-спортивного палацу “Метеор” складається з 3 об’єктів: демонстраційний, допоміжний та тренувальний. Наразі вже виконана документація стадії “Проект”, проведена комплексна експертиза стадії “Проект”, в рамках підготовчих робіт проведено 100% демонтажних робіт.
Реконструкція СК «Метеор» передбачає модернізацію існуючої будівлі, перепланування існуючих приміщень під вимоги FIBA для проведення змагань групового раунда. Після реконструкції буде збережено головну якість СК «Метеору» - його універсальність. Буде збережена можливість проведення змагань, тренувань, концертів, театральних прем’єр, балету на льоду, бієнарів, виставок. Під час реконструкції буде проведена заміна фасаду та покрівлі комплексу з використанням нових технологій по енергозбереженню, частково замінена поверхня внутрішніх стін. Також буде обладнана нова покрівля полу з сучасних довговічних матеріалів. Буде замінене перекриття для збільшення навантаження та збільшена кількість глядацьких місць до 6 020, паркова буде реконструйована до 470 місць.
Під час засідання члени оргкомітету мали можливість в онлайн режимі переглянути трансляцію з веб-камер хід будівництва 2-х споротивних об’єктів.

Дніпропетровська обласна державна адміністрація, 05.12.2013 
1.   ГОСТЬ   07/12/13 10:48    

Я понимаю все:распил бабла и все там остальное, но я ни как не пойму , есть"Метеор", хотят увеличить до 6 тисяч, так зачем еще такой же на 6.


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.013 секунди