Автор: ВДЗ
Дата: 24/12/13 16:34
 
Лого РВУФК
Республіканське вище училище фізичної культури Міносвіти і науки України оголосило про здійснення державної закупівлі за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (послуги з експлуатації льодової арени)». Тендер відбудеться 23 січня 2014 року за адресою училища (Київ, вул. Матеюка, 4), у кабінеті служби з матеріального забезпечення. Джерелом фінансування є кошти державного бюджету України.
Згідно документації конкурсних торгів переможець тендеру має забезпечити протягом січня-грудня 2014 року користування льодовою ареною у місті Бровари Київської області, загальною кількістю 640 годин.
Льодова арена має бути максимально територіально наближена до РВУФК, відповідати європейським стандартним розмірам, нормативним стандартам льодового покриття та освітлення, на арені повинна бути наявність стандартних для хокею із шайбою бортів, захисного скла та захисних сіток, місць для запасних гравців, а також суддівської бригади, технічних розміток льодового поля, стандартного електронного табло, а також воріт, роздягалень для одягу та спортивного інвентарю в кількості не менше шести, душових кімнат, туалетних кімнат із сушками для рук, кімнати для заточки ковзанів, кімнат для тренерського складу та медперсоналу, комбайну для швидкого прибирання снігу, стружки та заливання льоду, а також вимагаєиться наявність автомобільної стоянки.
Нагадаємо, що у 2011 році за ініциативою ФХУ та МОНмолодьспорту в Республіканському вищому училищі фізичної культури було відкрито відділення хокею. Відділення стало основою для створення спортивно-методичного центру «Академія хокею», у якомому на цей час займаються спортсмени 1998-99 р.н.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: київ 
1.   Ilya   24/12/13 17:04    

Такое впечатление что они издеваются. Даже если не учитывать требование "Максимальна територіальна наближеність до РВУФК", то я по всей Украине не смогу назвать больше двух арен, удовлетворяющих всем требованиям (другой вопрос: а нахрена такие жесткие требования для тренировок "параолимпийцев"? Если не Оболонью, то АТЭКом точно могли бы перетоптаться...).
Уже сейчас понятно что все опять сведется до "закупівлі у одного учасника". Так зачем же комедию ломать?


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди