Автор: Дніпропетровська ОДА
Дата: 13/01/14 16:37
 
Ю. Колобов відкриває ковзанку у Павлограді (Фото: 056)
Цієї зими на Дніпропетровщині буде діяти понад 200 відкритих льодових ковзанок. Одну із них у місті Павлоград 11 січня відкрив Міністр фінансів України Юрій Колобов. Також Міністр відвідав загальноосвітню школу №5, де відкрив Дитячу баскетбольну лігу, особисто розігравши при цьому перший м’яч. Також в урочистостях взяв участь заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Станіслав Молоков.
Активний спосіб життя, заняття спортом та відмова від шкідливих звичок є пріоритетами у програмі губернатора Дніпропетровщини Дмитра Колєснікова «Міцне здоров’я – успішне життя». Заступник голови облдержадміністрації Станіслав Молоков зазначив, що відкриття нових спортивних об’єктів, секцій та гуртків – також є її важливими складовими.
«Чимало людей, зокрема, жителів Павлограду, люблять активний зимовий відпочинок. Сьогоднішнє відкриття льодової ковзанки дарує їм таку можливість. Любов до спорту розпочинається з малого та надихає при цьому на великі перемоги. Хто зна, можливо вже незабаром, рідне місто та весь наш регіон прославить фігуристка чи хокеїст, чиє захоплення спортом розпочалося саме на цій ковзанці», – сказав Станіслав Молоков.
Також він зазначив, що цієї зими при морозній погоді в області буде діяти понад 200 відкритих льодових ковзанок. Павлоградська ж ковзанка – єдина з них зі штучним покриттям. Її розмір 20 на 40 метрів, тут розташовані хокейні ворота, можна взяти на прокат ковзани.
Ще однією подією як для Павлограда, так і для області в цілому стало відкриття Дитячої баскетбольної ліги у загальноосвітній школі №5.
«Спорт є рятівною силою нашого часу, бо саме він сприяє повазі навіть до суперників та вихованню дисципліни. А як казали мудреці минулого "в житті краще живе той, хто зміцнів здоров'ям», – сказав Юрій Колобов, вітаючи учасників змагань.

Джерело: Дніпропетровська обласна адміністрація 
Теги: павлоград
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.021 секунди