Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 17/03/14 18:15
 
СК «Авангард»
Прокуратура міста Києва в інтересах держави домоглася у суді законного рішення щодо визнання права власності за державою на майно будівлі льодового палацу площею 8422,80 кв.м по вул. Мельникова, 46 у м. Києві.
Господарський суд Києва задовольнив позов першого заступника прокурора міста Києва та повернув спорткомплекс "Авангард" у власність держави.
Як повідомив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, Мінмолодьспорт у подальшому планує із залученням громадськості здійснити ряд заходів щодо захисту спортивної інфраструктури. Міністр підкреслив, що зазначені заклади фізичної культури і спорту є основним місцем, де здійснюється підготовка національних збірних команд з олімпійських, неолімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України

Відео:
  
41.   Авангард   03/04/14 22:57    

Понял тему С Соколом, на Вашем сайте сложнее, не могу на вашем форуме регистранутся, приходится там выкладывать и перекидывать вам, либо с хостинга фоток - от этого и качество дрянь. Если торможу подскажите, адрес - avangardsport(@)ukr.net - Хотелось показать договор аренды земли, и сколько обходится земля в месяц предприятию Авангард. Чтобы развеять миф о том что дети имели и имеют льготы.
Если вы за честность, то подкинем бумаженций интересных, которые у вас отсутствуют, хочу также сказать спасибо вам за те документы, которые вы добывали сами и опубликовали.
Р.с как бумаженции вам о передачи функций заказчика Замогильному?


42.   Ввод в эксплуатацию   05/04/14 12:56    

Опис зображення відсутній
Опис зображення відсутній
Опис зображення відсутній
Опис зображення відсутній
Опис зображення відсутній
Опис зображення відсутній


Всього : 42, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.041 секунди