Автор: ВДЗ
Дата: 21/07/14 10:10
 
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації провела тендер на послуги з оренди льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка».
Закупівля складалась з двох лотів: перший для вікової категорії 6-13 років, загальною кількістю 278 годин, другий для вікової категорії 14-17 років обсягом 184 години.
За обома лотами переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс» (директор Тимофєєв С.О.), яке має ліцензію на проведення господарської діяльності з організації та проведення спортивних занять професіоналів та любителів спорту на ковзанці по вулиці Лайоша Гавро, 4-г. Вартість акцептованої пропозиції за лотом №1 становить 358 тис. 620 грн., а за лотом №2 - 237 тис. 360 грн. Договір на надання послуг з оренди льоду підписаний 15 липня. Згідно протоколу розкриття пропозицій єдиним конкурентом ТОВ «Дивосвіт-Плюс» по обох лотах було ТОВ Спортивний клуб «Олімп», з пропозиціями 444 тис. 800 грн. та 294 тис. 400 грн. відповідно.
Слід нагадати, що ТОВ СК «Олімп» (директор Смулянський Д.О.) з жовтня 2001 року орендувало приміщення та споруди спорткомплексу АТЕК у Закритого акціонерного товариства АТЕК. 13 червня 2013 року Господарський суд міста Києва зобов'язав ТОВ СК «Олімп» звільнити приміщення спорткомплексу АТЕК у зв'язку з закінченням строку дії договору оренди від 21 жовтня 2001 року. 9 липня 2014 року Вищий господарський суд України залишив касаційну скаргу ТОВ СК «Олімп» на рішення господарського суду міста Києва від 26 квітня 2012 року про правочинність договору оренди без задоволення. Наразі судами різних форм судочинства та рівней розглядається низка позовів ЗАТ АТЕК, ТОВ СК «Олімп» та приватних осіб у відношенні прав властності на майно, що знаходиться на території ковзанки АТЕК (машина для заливки льоду, хокейні борти, стільці, табло, і таке інше).

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: кмда,  тимофєєв 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди