Автор: Юрій Тимощук
Дата: 27/08/14 12:16
 
У січні "Білі ведмеді" стали србіними призерами міжнародного турніру "Галицькі леви" (Фото: В. Ткачук)
У середу, 26 серпня, до Калуша завітав міністр молоді і спорту Дмитро Булатов. Де був, що казав і чому дивувався гість із Києва — залишилося поза увагою журналістів. Адже представників місцевих засобів масової інформації організатори зустрічі з міністром запросили до Льодового палацу імені Степана Бандери, до якого той не доїхав.

Очікуваний на 17.00 візит відкладався шість разів з 15-хвилинним інтервалом. Міністра Дмитра Булатова, міського голову Ігоря Насалика та директора департаменту молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Ростислава Микитюка, окрім журналістів, чекали і працівники Льодового палацу, і батьки хокеїстів з команди «Білі ведмеді», у яких до посадовців від спорту накопичилося чимало запитань.

Проте минуло понад півтори години, а міністр до одного з найпроблемніших спортивних закладів міста (другий — «заморожений» басейн ЗОШ №3, про який ніхто вже і не згадує. — Авт.) так і не приїхав. Вочевидь, причина — щільний графік візиту не дозволяє витратити бодай п’ять лишніх хвилин на огляд льодової арени. Дарма, що журналісти дві години мокли під дощем, а діти, яких спеціально запросили на арену для «масовки», відкаталися зайву годину.

Організатори зустрічі, скоріше за все, викреслили її із програми міністерського візиту саме через батьків та тренерів ХК «Білі ведмеді», адже відомо, що вони перебувають у жорсткій конфронтації з керівництвом Льодового палацу.

За повідомленням прес-служби ОДА, у вівторок, 26 серпня, міністр молоді та спорту Дмитро Булатов взяв участь у Форумі молоді діаспори, який триває в Івано-Франківську.

Довідка. Льодовий палац у Калуші, збудований коштом державної програми «Хокей України» і відкритий у 2009 році, перманентно припиняв свою роботу. Місто просто не мало коштів на його утримання. Після тривалих перемовин за погодженням з Міністерством молоді та спорту України споруду передали на баланс облради.

Минулого року лід у Калуші розтопили ще у квітні. Згодом сесія Івано-Франківської облради ухвалила рішення про створення на базі Льодовго палацу обласного комунального підприємства. Дитячу команду “Білі ведмеді” змушують сплачувати за користування льодом.

Юрій Тимощук (Вікна, 27.08.2014)
Теги: булатов,  калуш
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди