Автор: Михайло Мельник
Дата: 13/09/07 09:29
 
Прес-конференція А. Брезвіна, Є. Імаса та О. Сеуканда (Фото: Укрінформ)
Закритий недиверсифікований корпоративний фонд "Східно-Європейський ІФ" та благодійний фонд підтримки і розвитку фізичної культури і спорту "Славутич" стали новими власниками київського хокейного клубу "Сокіл".
Як зазначив на прес-конференції, що відбулася сьогодні в Укрінформ, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, 74 відостки акцій клубу придбав фонд "Східно-Європейський ІФ", 26 - фонд "Славутич".
"Нині у мене є всі підстави стверджувати, що найважчий період ХК "Сокіл" позаду. Ми хочемо відродити колишню славу українського хокею. Нещодавно Кабінет Міністрів затвердив концепцію державної підтримки розвитку хокею з шайбою в Україні. Нині йде будівництво нових льодових арен у Донецьку, Харкові, Одесі і Калуші, які почнуть функціонувати вже наступного року. До 2012 року держава має намір інвестувати у розвиток хокею понад 1 мільярд гривень", - зазначив Анатолій Брезвін.
"Нині головним нашим завданням є створення боєздатного колективу, який би на рівних міг грати з командами вищої ліги російського чемпіонату, - сказав президент ХК "Сокіл" Євген Імас. - Гравці клубу мають скласти кістяк національної збірної, яка наступного року на турнірі у Японії змагатиметься за путівку до групи найсильніших команд світу".
За словами головного тренера "Сокола" Олександра Сеуканда, у першому для нас сезоні у російському чемпіонаті команда боротиметься за місце у вісімці найкращих команд. "Ми не мали проблем з фінансування і гравці змогли підготуватися до ігор першості. У міжсезоння клуб підсилився висококласними гравцями з Росії".
Перші поєдинки у вишій лізі російського чемпіонату "Сокіл" проведе у київському Палаці спорту 22 та 23 вересня з ХК "Бєлгород".

Джерело: Укрінформ
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди