Автор: Урядовий портал
Дата: 13/09/07 09:36
 
В. Корж
Сьогодні Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Корж взяв участь у закладенні символічної золотої шайби на місці будівництва льодового палацу у місті Херсон.
Вперше за роки незалежності відбудеться будівництво льодового палацу, який стане значущим місцем для підготовки спортсменів з льодових видів спорту.
Будівництво відбуватиметься в рамках реалізації Державної цільової програми “Хокей України”, якою передбачається посилити державну підтримку щодо покращення матеріально-технічної бази вітчизняного хокею та підвищення рівня розвитку хокею в Україні. На реалізацію програми Урядом України виділено 60 млн. гривень, 15 з яких підуть на будівництво льодового палацу у місті Херсон. У 2007 році заплановано будівництво льодових палаців спорту в містах Донецьку, Калуші та Харкові.
Під час урочистої церемонії закладки Віктор Корж зазначив: “Дана споруда зі штучним льодом буде побудована з метою створення необхідних та сприятливих умов для цілорічного тренування спортсменів з льодових видів спорту і досягнення ними високих результатів, в тому числі при підготовці до Олімпійських ігор 2010 року”.
“Я сподіваюсь здоровий спосіб життя стане нормою для нашої країни”, - наголосив Міністр.

Джерело: Урядовий портал
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди