Автор: Укрінформ
Дата: 28/11/14 20:31
 
Прес-конференція керівництва ЗАТ "АТЕК" (Фото: Укрінформ)
27 листопада в Укрінформі відбулася прес-конференція: "У розпалі рейдерське захоплення одного з найстарших українських підприємств - «АТЕК»".
Головний акціонер ЗАТ «АТЕК» Андрій Нагребельний заявив, що підприємство, на якому 22 листопада проводився обшук міліцією Київської області, стало жертвою рейдерського захоплення. На сьогоднішній день ми маємо близько 100-150 озброєних людей на території підприємства, які нібито забезпечують якісь подальші слідчо-оперативні дії", - заявив він.
За його словами, 22 листопада на територію підприємства зайшли і близько сотні чоловіків в уніформі із символікою спецпідрозділу МВС "Азов", які, як заявлялося, "забезпечували порядок і безпеку оперативних співробітників, які проводили обшук".
Директор спорткомплексу «АТЕК» Лариса Ільєнко також стверджує, що обшук на підприємстві, долю якого вже декілька років поспіль вирішують суди та розпорядники, був проведений з "грубими процесуальними порушеннями", а охорона заводу була у примусовому порядку роззброєна. Наразі, робота спорткомплексу «АТЕК», який, за її словами, був соціальним проектом підприємства, також призупинена.
Як переконаний А.Нагребельний, наразі в Україні головним пріоритетом має стати люстрація саме судової системи, оскільки, вважає він, багато суддів були корумповані попередньою владою Януковича і продовжують зараз приймати неправомірні рішення.
Крім того, присутній на прес-конференції співзасновник дитячої спортивної школи «АТЕК» Володимир Єловиков розповів про роботу спортшколи «АТЕК» та про своє бачення конфлікту.

Відео:Джерело: Укрінформ 
Теги: атек,  єловиков
 
1.   проходя мимо   03/12/14 21:26    

Хожу мимо каждый день. Сам завод с весны пилят на металл, на воротах стоит какой то цирк под флагами «самооборона»...а с октября уже начали ж/д вагонами металл вывозить. Пока суды–пересуды предмета спора не останется.


2.   АТЭК   04/12/14 14:15    

Ответный ход по АТЭКу http://www.ukrinform.ua/ukr/news/1998031


3.   Ilya   04/12/14 17:48    

Короче, как народная мудрость говорит: "Пани деруться, а у холопів чуби тріщать". Как и в случае с Авангардом просто идет борьба между 2 группировками, и врядли кто-то из них белый и пушистый. Единственно что вторая пресуха прояснила, так это в вопросе что такое ТОВ «Ісма Київ» (хоть и до того было понятно что очередная мутная контора).


Всього : 3, на сторінці: 3

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди