Автор: Телекритика
Дата: 23/12/14 17:11
 
Лого XSport
Телеканал Xsport заявляє, що з 1 січня 2015 року призупиняє власний бродкаст, при цьому онлайн-мовлення та функціонування новинного сайту Xsport.ua змін не зазнають. Про це йдеться у повідомленні прес-служби каналу.
Призупинення власного мовлення пов'язане, як повідомляє телеканал, з ситуацією непевності валютного курсу. «В першу чергу, такі заходи пов'язані з неможливістю сформувати бюджет для закупки якісного іноземного контенту, оплата котрого проводиться у доларах та євро. Таким чином, наразі канал призупиняє мовлення на 90 днів для оптимізації технічних видатків. Після вирішення нагальних питань телевізійний бродкаст каналу Xsport буде відновлено», - йдеться у повідомленні.
В цей час онлайн-мовлення каналу та функціонал новинного сайту Xsport.ua будуть працювати у звичайному режимі. «Ресурс продовжить інформувати українських вболівальників про найзначущіші спортивні події на території нашої країни та по всьому світові. На сайті й надалі проводитимуться онлайн-трансляції, так звані «стріми» та інтерв'ю», - запевняє телеканал.
Канал також зазначає, що був створений як соціальний проект, у розвиток якого з моменту старту було інвестовано близько 40 млн.дол. Водночас в умовах кризи рекламного ринку канал отримав від продажу реклами менше 900 тис. дол., що в умовах послаблення гривні призвело до ще більшого зменшення прибутку каналу.
Нагадаємо, супутниковий і цифровий ефірний телеканал Xsport змінив програмну концепцію. Відповідні зміни до двох ліцензій ТОВ «Тотвельд» внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 6 листопада.

Джерело: Телекритика 
Теги: телеканал 
1.   Дмитрий   30/12/14 18:04    

Что и следовало ожидать... не прошло и полвека...


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди