Автор: Sport.ua
Дата: 25/02/15 12:32
 
Віталій Кличко (Фото: Sport.ua)
Голова Київської міської держадміністрації, мер Києва Віталій Кличко розповів про перспективи розвитку спортивної інфраструктури міста.
"Незважаючи на складну фінансову ситуацію всі змагання, які заплановані будуть проводитись, у нас є багато планів, ми сподіваємось презентувати це до дня Києва", - заявив Кличко.

"- А окрім того, що змагання збережуться будувати щось будуть? Немає нормальної льодової арени, є льодова арена на ВДНГ, але там неможливо залити лід...", - запитали у очільника міста.

"Ми зараз плануємо залучти достатню кількість людей готових інвестувати в інфраструктуру Києва, розглядаємо багату кількість інвестиційних проектів, спілкуємось, може бути до кінця цього року встигнемо, що стосується Льодової арени. Але там багато інвестицій. Якщо не встигнемо, то наступний рік, тому що інвестиції дуже великі", - пояснив Кличко.

"Щодо велотреку. Спілкувався х асоціацією велоспорту, які кажуть що велотрек не відповідає вимогам сучасного велотреку, зараз ми розглядаємо варіант, що сучасний велотрек буде будуватися на новому місці. Але впевнений, що ця інфраструктура збережеться, щоб люди займалися різними видами спорту, щоб зберегти це як спортивний сквер. Плани є, але коли буде цей об'єкт, залежить від фінансування", - заявив Кличко.

Відео:Джерело: Sport.ua 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди