Автор: Мінсім'ямолодьспорт, ЗІК
Дата: 21/09/07 10:12
 
В. Корж (Фото: ЗІК)
Наступного року у Львові буде споруджено льодовий палац спорту, сучасний басейн та десять футбольних полів. Про це 21 вересня повідомив міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Корж під час зустрічі з представниками спортивної громадськості Львівщини, що відбулася в Львівській ОДА.
Зокрема, льодовий палац спорту у Львівові буде спроруджено відповідно до Програми розвитку хокею. Натомість для розвитку плавання в Україні побудують два сучасні басейни, і один з них – саме у Львові, оскільки в місті відчувається брак споруд для водних видів спорту.
Міністр розповів, що на наступний рік бюджет спортивної галузі збільшать удвічі, і він становитиме 1,5 млрд грн. Він зазначив, що пріоритетом на наступний рік буде будівництво спортивних об’єктів, розвиток матеріально-технічної бази. На це планують скерувати 500 млн грн. "Зокрема, ми плануємо звести від 10 до 15 льодових палаців, зокрема у Львові. Загалом, в Україні таких палаців є 4, а в Росії - близько 200", - додав міністр.
Також Віктор Корж взяв участь у закладенні наріжного каменю будівництва льодового палацу у місті Калуші Івано-Франківської області. Під час урочистої церемонії Віктор Корж наголосив: "Я сподіваюсь, що льодові види спорту стануть улюбленим місцем проведення дозвілля дорослих та дітей і будуть доступними протягом року".

Джерела: Мінсім'ямолодьспорт, ЗІК, Zaxid.net
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди