Автор: Заголовок
Дата: 04/08/15 16:30
 
Презентація Льодового палацу у Ужгородській ОДА (Фото: Заголовок)
Сьогодні, у прес-центрі Закарпатської ОДА відбулась прес-конференція щодо будівництва льодової арени у м. Ужгород. У заході взяли участь голова Федерації хокею в Закарпатській області Василь Ябрик, віце-президент Федерації хокею у Закарпатській області Ростислав Ярема, директор ТОВ «Ice-Land»Іван Гайдан, тренер хокейної команди «Закарпатські ведмеді» Андрій Максимович, заступник директора ЗОДЮСШ Василь Іванко та представники місцевих ЗМІ, а також начальник управління молоді та спорту Денис Ман.
Головні дійові особи презентували проект льодового палацу.
Будуватимуть льодову арену у три етапи. За перший етап планують побудувати поле, на другому – накрити його. Третій етап передбачає будівництво допоміжних споруд, а саме адміністративного корпусу з роздягальнями, кімнатами відпочинку та відновлення спортсменів. Арена буде розрахована на 800 глядацьких місць. Мінімальна сума коштів, як стверджують організатори - це 50 млн грн. Додають, також, що мають моделі, за допомою яких планують приваблювати інвесторів.
Повністю завершити усю пристройку інфраструктури планують до 2018 року.
Головною метою будівництва льодової арени є можливість тренуватися 9 місяців упродовж календарного року.
"Бачимо арену не тільки платформою для занять з хокею. Там спокійно зможуть займатися і гандболом, волейболом та іншими видами. Територія спортивної арени цьому сприяє", - кажуть ініціатори створення льодової арени в Ужгороді.
Ще одна важлива особливість майбутньої споруди, за словами ініціаторів будівництва, це створення Івент-холу, де зможуть проводити різного роду ярмарки та фестивалі.
Організатори зазначають, що місце обрали не випадково: тут поряд і тенісні корти, і басейн, і спортзал, і бігові доріжки. Всі умови для спортсменів.
Запросили до слова і тренера дитячої команди, який розповів про умови тренувань ужгородських хокеїстів. Каже: якщо протягом 9 місяців функціонуватиме льодове покриття, то мої хлопці через кілька років зможуть конкурувати з словаками та чехами.
Очільник обласної Федерації хокею, насамкінець, віддав належне і владі краю: "Якщо б всі три губернатори краю не посприяли тому, що на Закарпатті будуватиметься льодова арена, ми б з вами тут не сиділи".
Начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман наголосив на тому, що в нашому краї повинні розвиватись всі види спорту, і дуже відрадно, що на Закарпатті планують звести таку спортивну споруду. Управління, зі свого боку, завжди намагатиметься допомагати спортивним проектам", - підсумував Денис Миколайович.

Джерело: Заголовок 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди