Автор: ФХУ
Дата: 10/08/15 18:09
 
Лого ХЕЛ (Мал.: ХЕЛ)
Триває підготовка до старту XXIV чемпіонату України з хокею з шайбою. На даний момент договір про участь в змаганні підписали чотири команди. Найближчими днями очікується підписання договорів з рештою команд.
В сезоні 2015-2016 років разом із Федерацією хокею питаннями організації спортивного змагання опікуватиметься «Хокейна Екстра ліга». Між партнерами укладено відповідний договір про співробітництво. Предметом договору є співпраця в питаннях маркетингової діяльності по розвитку бренду «XXIV чемпіонат України з хокею з шайбою», активного анонсування офіційних заходів, насамперед матчів чемпіонату, промоушн гравців, тренерів, команд учасниць чемпіонату в засобах масової інформації, а також організації прямих телевізійних та інтернет-трансляцій матчів змагання.
Слід зазначити, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Громадська організація «Хокейна Екстра ліга» (ГО «ХЕЛ») була зареєстрована 16 квітня 2015 року за адресою м. Київ, вул. Фрунзе 82, офіс 256 Рачковим В.П. та Пристромком О.О., керівником організації наразі є Олександр Пристромко, який у сезоні 2014/15 також обіймав посаду директора ХК «Дженералз».
Цікаво, ща за тією самою адресою (м. Київ, вул. Фрунзе 82, офіс 256) зареєстрована ще низка установ та організацій, як то ТОВ «Електрон 2014», ТДВ «СК «Власний захист», ТОВ «Укравтопро», ТОВ «Укртехноресурс», та інші.

Джерело: Федерація хокею України 
Теги: пристромко,  фху,  чу
 
1.   Андрій Ігорович   12/08/15 16:18    

Лого с надписью HEL, что-то мне неуловимо напоминает. но пока не могу понять, что.
Одна радость L не 2)))


2.   Ilya   14/08/15 13:14    

Чтоб ты не мучался, нашел подсказку на донбасовском форуме: Eastern Hockey League
Опис зображення відсутній

Хотя, это даже не смешно, что с них, убогих, взять, они пи...ли, пи...д, и будут пи...ть! B) Для того чтобы что-то придумать оригинальное нужно иметь как минимум мозги и воображение

Опис зображення відсутній

Опис зображення відсутній

Хотя, опять же, может я к ним сильно придираюсь? :/ Даже у якобы (или когда-то) всемогущей Колхозной Хоккейной Лиги у половины клубов спи...нные логотипы. :D Могу научную работу по теме написать. Только кому это нужно? >:)


3.   cpfc   19/08/15 17:33    

До теми логотипів.Адмінам форуму щось відомо про розробку нової емблеми Сокола у 2008му році,що виявилася підозріло схожою на лого ультрас-руху ФК Крістал Пелас?
Опис зображення відсутній


4.   Ilya   20/08/15 12:00    

Я тільки пам'ятаю що у серпні 2008 року ця схожість викликала бурхливе обговорення (але на відміну від ситуації з ХЕЛом тоді ніхто ніяк не зреагував). Якщо хтось про те як "створювалось" лого Сокола може розповісти, так це В. Волков з О. Грибановим. Вони тоді були наближеними до теперішнього гендиректора Анжи (а те що то неподобство "малювали" його люди (та й ще за немаленькі гроші) в мене сумніву майже не викликає)...

Команда, 2 серпня 2008


Всього : 4, на сторінці: 4

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди