Автор: Володимир Філатов
Дата: 12/08/15 11:58
 
Активісти в ДЮСШ №1 (Фото: 20 хвилин)
Шестеро вінницьких активістів ходили «в гості» до директора дитячої спортивної школи №1, щоб розібратись з майбутнім дитячих спортивних гуртків. Не дочекавшись обіцяли ходити до «перемоги».

- З державного бюджету на позашкільні заклади зовсім не виділено грошей, - розповідає активістка «Автомайдану Вінниччини» Таїсія Гайда. - Тобто це стало проблемою міських бюджетів у 2015 році. Міські бюджети протягнувши рік почали розуміти, що це все таки великі гроші і почали ці школи «спихувати» на різні федерації.

За словами Таїсії Гайди, у батьків, діти яких ходять на гурток, з’явилась інформація, що у дитячій спортивній школі №1 секцію, яка займається хокеєм на льоду мають передати на фінансування якісь федерації. Якій саме – невідомо.

- Ми намагаємось це з’ясувати, - розповідає Таїсія Гайда. - Раніше з бюджету на фінансування виділялось 500 тисяч. Як працюватиме секція, якщо на наступний рік ця сума не буде закладена в міському бюджеті, а буде закладена в якісь федерації. Якщо вона не буде фінансуватись, батьки теж не матимуть можливість профінансувати таку суму. Вони і так доплачують «за лід», «тренера» та складаються на спортивні змагання.

За словами активістів, якщо федерація не зможе профінансувати гурток він швидше за все розпадеться.

- Можливо серед цих ста дітей, які займаються у секції, є діти, які могли б колись стати зірками і принести державі слав, - каже активістка. - Може виявитись, що на наступний рік ці діти опиняться на вулиці.

- Взагалі ми вважаємо, що це можу бути проблемою всіх шести спортивних шкіл Вінниці, - каже Таїсія Гайда. - Швидше за все місто не буде фінансувати якусь частину гуртків, але незрозуміло за яким принципом. Є наприклад хокей на траві, який крім міської ради фінансується ще і обласною, хоча це все в межах однієї школи. Але є такі школи, які чомусь не фінансуються.

Прочекавши більше години і не діждавшись директора спортивної школи активісти розійшлись. Обіцяли ходити поки не отримають роз’яснень.

- У Вінницькій області зареєстрована лише федерація хокею на траві, - каже Таїсія Гайда. – А якщо їх передають на якусь федерацію то потрібно дізнатись про неї. Ми подали запит в міську раду щодо проекту рішення та запити щодо коштів, які були виділені і куди вони були витрачені. Тому що я знаю, що батьки звертались і їм сказали, що ця інформація є конфіденційною.

Володимир Філатов (20 хвилин, 11.08.2015)
Теги: вінниця
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди