Автор: РБК Україна
Дата: 29/09/15 21:46
 
Учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (Фото: Обозреватель)
Жителі міста Богуслав Київської області звернулися з відкритим листом до Президента України Петра Порошенка, секретаря РНБО Олександра Турчинова, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з проханням виключити з санкційного списку оператора державних лотерей МСЛ.
Богуславчани впевнені, що компанія МСЛ потрапила під санкції помилково, як і журналісти BBC.
Ще в листопаді 2014 року в Богуславі було відкрито Центр зимових видів спорту "Льодограй". Як зазначається, льодовий палац побудований і повністю фінансується за рахунок коштів оператора державних лотерей ТОВ МСЛ.
"Просимо Вас ще раз розглянути правомірність включення "М. С. Л." у зазначений санкційний список і швидше виключити ТОВ "М. С. Л." з нього. Ми з жахом дивимося на майбутнє нашого Льодового палацу у випадку припинення фінансування комплексу. Бюджет міста і району не в змозі нести ці витрати. Наш оптимізм, віра у справедливість, почуття гідності і гордості за наше невелике місто - почуття, які були викликані цим відкриттям", - йдеться у відкритому листі Президенту.
Для жителів районного містечка - "Льодограй" - місце проведення дозвілля та унікальна можливість для дітей з провінції тренуватися в секціях з фігурного катання та хокею з професійними тренерами.
Відкритий лист з підписами понад 600 жителів міста Богуслав і району був направлений в Адміністрацію Президента, РНБО, Міністерства молоді та спорту. Збір підписів триває.

Джерело: РБК Україна

Відео по темі:
  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди