Автор: Київська міська рада
Дата: 08/10/15 17:47
 
Засідання Київради (Фото: Київрада)
Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали згоду на зміни до договору купівлі-продажу об'єкту незавершеного будівництва - Критої спортивної арени, що знаходиться за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 9 з ТОВ «Укрсоцбудінвест».
Цим рішеням Київрада надала згоду на продовження строку завершення будівництва Критої спортивної арени на 5 років, до 26 березня 2020 року та на уточнення грошового еквіваленту інвестиційного вкладу у будівництво та реконструкцію Об’єкту незавершеного будівництва.
Нагадаємо, що 20 грудня 2007 року Київська міська рада прийняла рішення про «Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва», згідно якого Крита спортивна арена м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 9 мала бути приватизована за умови збереження профілю - льодова арена (відповідно до вимог Європейської (?) федерації з хокею), реконструкції протягом 5 років та інвестиційного вкладу у розмірі 25 млн. умовних одиниць. 26 березня 2010 року, на підставі цього рішення, з ТОВ «Укрсоцбудінвест» був підписаний договір купівлі-продажу об'єкту незавершеного будівництва.
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, співзасновниками ТОВ «Укрсоцбудінвест» є ТОВ «Хокейний клуб «Сокіл Київ», ТОВ «Мін-Індустріальні проекти» та ТОВ «Олімпік-Інвест», зареєстроване за адресою м. Київ, вул. Глибочицька, 71, та яке вказано у переліку співвласників й ТОВ «ХК «Сокіл Київ». Також слід зазначити, що станом на червень 2015 року єдиним співзасновником ТОВ «Мін-Індустріальні проекти» була фірма Arrowcrest Limited, м. Нікосія, Кіпр, яка також є серед співзасновників ХК «Сокіл». Станом на жовтень 2015 року співзасновниками ТОВ «Мін-Індустріальні проекти» вказані «Alambineto Holdings Limited», м. Нікосія, Кіпр та низка фізичних осіб, громадян Кіпру. Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Укрсоцбудінвест» у реєстрі зізначені: Arrowcrest Limited, Gambit Holding Inc., м. Wilmington, США та Guriless Trading Ltd., м. Лімасол, Кіпр.

Джерело: Київська міська рада

Відео:
  
1.   Ilya   15/10/15 19:32    

Ну и в продолжение темы: Бродский хочет выкупить у Таруты недостроенный Ледовый дворец в Киеве
На видео начиная со времени 20:40


Как говорится, "флаг ему в руки!" Запасаемся попкорном. :D

P.S. Интересно, кто это Плачинде руку поломал? :/


2.   Андрій Ігорович   20/10/15 09:46    

Миша, такой миша.
В городе три недостроенные арены. Причём, если на столичке ситуация более-менее вменяемая, там при некоей вменяемой гос поддержке, типа льготного кредита, вполне можно всё достроить, то два других "объекта" это памятники дури и амбициям их владельцев.


3.   Ilya   20/10/15 10:53    

Так он и говорит что это очень далеко от общественного транспорта, да и место слишком узкое... :/
Как по мне, то как раз идеальное место - это объект Коломойского, но похоже ему и без этого проблем хватает, а кому другому он вряд ли уступит...
А если про Ледовый говорить, то Бродский наверное не в курсе, что там он дело будет иметь не с Тарутой, а с низкорослым ректором Инфиза и прочей нечистью из ФХУ! >:) Да и вообще не понимаю зачем им всем 30-летние развалины? Там под корень рубить все надо... :(


4.   Андрій Ігорович   20/10/15 12:50    

Вопрос в том, что на столичке "вменяемые" застройщики. А место это такое. Легко от метро выдубичи пустить развозку.
А все кто имел дело с Коломойским, обычно оставались нищими, плюс он сейчас свою лигу баскетбольную создал, а про запросы "пингвинов" и иже с ними, я скромно умолчу. Тарута до встречи с пингвином был миллиардером >:) >:) >:)
А в остатке, три недостроя. И миллион понтов. Ну и старый ДС, повернувшийся при новом министре спорта к спорту.


Всього : 4, на сторінці: 4

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.019 секунди