Автор: ВДЗ
Дата: 20/10/15 11:10
 
Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про здійснення державної закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, шляхом застосування процедури запиту цінових пропозицій. Розкриття пропозицій відбудеться 28 жовтня 2015 року за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 46. Очікувана вартість закупівлі становить 406 тис. грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець закупівлі має надати протягом жовтня-грудня 2015 року Льодову арену для проведення навчально-тренувального процесу ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» загальною кількістю 388 годин (по 97 годин кожного місяця).
За умовами закупівлі льодовий майданчик повинен мати площу не менше 26 х 56 м², та бути обладнаний комплектом хокейних воріт, бортами, які відповідають нормам для гри «хокей з шайбою», табло, мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою», та комбайн для чистки льодового поля. Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). Також обов'язкова наявність місць при проведення матчів для суддівської бригади. В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та ін.
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, співзасновниками ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» є Громадська організація «Київська міська федерація хокею» та Завальнюк Вячеслав Дмитрович. Обов'язки керівника ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з 5 червня 2014 року виконує Чибірев Віктор Васильович.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: кмфх,  сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди