Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 05/11/15 18:10
 
Відкриття відкритого чемпіонату Києва (Фото: ХК Сокіл)
У Київському Палаці спорту розпочався Відкритий Чемпіонат м. Києва з хокею серед команд юнаків 2005-2006 р.н. За сприяння Міністерства молоді та спорту, дитячо-юнацький хокей та змагання високого рівня вперше за останні 32 роки повернулися на головну льодову спортивну арену держави.
Організаторами Чемпіонату виступили Київська міська Федерація хокею спільно з КМДА та Всеукраїнським Благодійним Фондом «Громадянська енергія».
Свої найщирі вітання організаторам та учасникам змагань передав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.
«Вперше за багато років дитячий хокейний турнір високого рівня проводиться саме в Київському Палаці спорту. Це велика подія для українського спорту, яка сприятиме зміцненню здоров’я дітей, популяризації та розвитку дитячо-юнацького хокею, а також відродженню слави українського хокею. Міністерство молоді та спорту разом із керівництвом Палацу спорту докладає для цього багато зусиль. Окремо хочу подякувати організаторам Чемпіонату за ініціативу та підтримку у проведенні цього важливого заходу. Бажаю нашим юним хокеїстам нового і корисного спортивного досвіду та перемоги», - йдеться у привітанні Ігоря Жданова, яке зачитав Перший заступник Міністра Ігор Гоцул.
У свою чергу президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін подякував Міністерству молоді та спорту за сприяння та плідну співпрацю у питанні відродження українського хокею.
«Хотів би щиро подякувати Міністру Ігорю Жданову. Дійсно, тільки завдяки його увазі та енергійним зусиллям - у Палаці спорту почала тренуватися національна збірна України з хокею та відроджується проведення дитячо-юнацьких змагань. Дякую всім небайдужим людям, які долучилися до організації цього прекрасного дитячого свята», - наголосив Анатолій Брезвін.
Привітати юних хокеїстів та побажати успіхів у змаганнях також завітали голова Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, віце-президент Федерації хокею України В'ячеслав Завальнюк, директор турніру Олександр Єфімов, представники КМДА, відомий воротар, член тренерського штабу збірної України з хокею Костянтин Сімчук.
Ігри Чемпіонату відбуватимуться кожної суботи та неділі з 4 листопада 2015 р. по 25 квітня 2016 р. У змаганнях беруть участь близько 180 юнаків з Києва, Броварів, Вінниці, Білої Церкви та Донецька.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України

Відео:
 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди