Автор: Херсонська ОДА
Дата: 08/12/15 11:57
 
«Кубок Тойоти» (Фото: Херсонська ОДА)
З 04 по 06 грудня 2015 року в м. Херсоні на базі льодового комплексу дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту за підтримки голови обласної державної адміністрації Андрія Путілова відбувся всеукраїнський турнір з хокею з шайбою серед юнаків 2006-2007 років народження «Кубок Тойоти» та стартові ігри чемпіонату України з хокею серед юнаків 2001-2002 років народження.
Це другий турнір у цьому році: перший пройшов у березні серед аматорських команд, нинішній – серед дитячих хокейних команд 2006-2007 років народження.
На урочистому відкритті турніру 5 грудня учасників змагань привітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Валенина Січова та начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Юрій Семченко.
За підсумками ігор чемпіонату України команда «Дніпро», до складу якої входили вихованці ДЮСШ із зимових видів спорту, переграла своїх суперників з команди «Сокіл – 2» (м. Київ) з рахунком 9 : 1 в першій грі та 9 : 2 - у другій.
В турнірі «Кубок Тойоти» перше місце вибороли хокеїсти команди ДЮСШ-6 (м. Дніпропетровськ), на другому – команда «Дніпро» (м. Херсона), на третьому – команда ХТЗ-Дружба (м. Харків).
На урочистому закритті нагороди переможцям і призерам турніру вручили голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов, народний депутат України Андрій Гордєєв, депутат Херсонської міської ради Артем Кияновський та генеральний спонсор турніру, генеральний директор Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза» Валерій Боржков.

Джерело: Херсонська Обласна Державна Адміністрація 
Теги: херсон
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.019 секунди