Автор: ФХУ
Дата: 11/12/15 08:13
 
А. Брезвін зустрівся з молодіжною збірною (Фото: ФХУ)
Сьогодні перед заключним тренувальним заняттям президент Федерації Анатолій Брезвін зустрівся із гравцями та тренерами молодіжної збірної команди України. Зустріч відбулася у броварському готелі «Гранд спорт», де команда мешкала під час заключного навчально-тренувального збору. Участь у зустрічі взяли також профільний віце-президент Сергій Левцов та виконавчий директор Сергій Коваль.
Анатолій Іванович розповів про свої очікування від чемпіонату світу у Франції та поділився своїм баченням розвитку хокею на майбутнє: «Якщо минулого сезону в чемпіонаті був явний фаворит – команда Казахстану, – то цього року склад учасників більш-менш рівний. Солідно виглядають наші перші суперники – господарі турніру, проте й у них є недоліки у грі. Якщо раніше наші хокеїсти мандражували перед матчами, боячись за кінцевий результат, то зараз інша історія. Японці знялися з турніру і ми можемо не хвилюватися за виліт з групи. Сподіваюся, що ви зіграєте з холодною головою та досягнете високого результату. Що ж до розвитку хокею, то я вірю, що наше майбутнє пов’язане з підвищенням рівня національного чемпіонату. Цього року в змаганні беруть участь вісім команд. І хоча рівень команд різний, іноді фіксуються результати на кшталт 20:0, проте молоді гравці отримали змогу себе повноцінно проявити, на практиці вчитися у майстрів, а не просто спостерігати за матчами з трибун чи лави для запасних».
Про серйозність намірів команди повідомив капітан збірної Євген Тимченко: «Те, що Японія знялася з турніру, для нас не має значення. Ми налаштовуємося на перемогу в кожному матчі. Минулого сезону у нас була хороша і ми посіли друге місце. Цього року у нас колектив нічим не гірший. Ми налаштовуємося на покращення результату».
Віце-президент Федерації Сергій Левцов наголосив на важливості вдачі та відваги: «Я хочу побажати команді удачі. Якщо доля буде на нашому боці, то результат прийде. Суперники будуть тиснути, бити, провокувати. Ті ж французи постійно грають у брудний хокей. Проте, якщо дати суперникам відпір, показати силу, вони злякаються. Будьте сильними та відважними».
Після зустрічі команда вирушила на своє заключне тренування. У п'ятницю вранці збірна вилітає до Женеви, звідки автобусом поїде на місце проведення чемпіонату.

Джерело: Федерація хокею України 
Теги: u-20,  брезвін,  левцов
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди