Автор: Херсонська облрада
Дата: 25/02/16 12:44
 
Фаворит-Арена (Фото: Херсон онлайн)
Відбулось виїзне засідання робочої групи з вивчення питання функціонування, розвитку, фінансування спортивних закладів та фізкультурно-спортивних товариств області на базі комунального закладу льодовий палац «Фаворит – арена».
На порядку денному робочої групи розглядалося звернення, винесене на розгляд профільної депутатської комісії обласної ради, Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України від 08.02.2016 р. №5 щодо ситуації, яка склалася в комунальній установі «Каток Фаворит-арена».
Члени робочої групи вислухали позиції по цьому питанню представників батьківських комітетів з фігурного катання та хокею, адміністрації закладу та тренерів.
Члени робочої групи дійшли висновку, що конфліктна ситуація в закладі склалася через незгуртованість трудового колективу та небажання адміністрації закладу вирішувати поточні питання.
Голова робочої групи Шадрін В.М. зазначив, що для того, щоб налагодити дисципліну, підвищити продуктивність праці, створити сприятливий психологічний клімат, керівнику необхідно налагодити роботу колективі.
Для вирішення всіх спірних питань Шадрін В.М. запропонував створити єдиний батьківський комітет з двох видів спорту: хокею та фігурного катання.
Наступне виїзне засідання робочої групи відбудеться 4 березня 2016 р.

Джерело: Херсонська обласна рада
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди