Автор: ІнфоМІСТ
Дата: 07/03/16 17:35
 
Герб Черкас
Черкаська міська рада планує спрямувати на будівництво льодового палацу 500 тисяч гривень. Про це під час засідання бюджетної комісії повідомила директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод. Депутат міськради від ВО "Батьківщина" Роман Діскант повідомив, що в мікрорайоні вже визначено земельну ділянку, де міг би розташуватись палац. За його словами, на вул. Б. Хмельницького є ділянка близько двох гектарів, половину з якої можна було використати для будівництва та ще половину – для облаштування паркувальних місць.
– Черкаси – мабуть, єдиний обласний центр, де взагалі не розвивається зимовий вид спорту. Це великий пласт: і хокей, і ковзани, і кьорлінг… На сьогодні є бачення і в міського голови, і в депутатів, щоб у місті з’явився льодовий палац, – зазначив депутат.
За його словами, міська влада вже спілкувалася із проектантами. На створення проектно-кошторисної документації потрібно не 500 тисяч, а 900. Саме таку суму депутат і запропонував спрямувати на ПКД Роман Діскан. Бюджетна комісія його підтримала. Надалі пропозицію комісії розгляне на сесії міська рада.

Джерело: ІнфоМІСТ
 
1.   Дмитрий   08/03/16 20:17    

В Черкассах еще не такой тупик... там хоть что-то развивается... вот у нас в Житомире вообще глухо, там вообще ничего не развивается:((( хотя команда есть (и неплохая:))), но ей даже тренироваться негде (про те два местных убожества вообще не хочу говорить)... да и местный большой бизнес вместо помощи только кидаловом и разводиловом занимается... так что у вас в Черкассах еще не все так плохо...


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди