Автор: ВДЗ
Дата: 25/03/16 14:25
 
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Джерелом фінансування є кошти місцевого бюджету Києва. Тендер відбудеться 22 квітня 2016 року. Очікувана вартість закупівлі становить 840 тис. грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець торгів має забезпечити у квітні та вересні-грудні 2016 року умови, які сприяють тренуванням, проведенням змагань учнів-спортсменів, займатися загально-фізичною підготовкою для досягнення високих результатів з хокею з шайбою різних рівнів. За умовами закупівлі потрібно забезпечити оренду льодової арени у понеділок-неділю у ранковий, денний та вечірній час загальною кількістю 375 годин (75 годин щомісяця). Саме цей період часу, згідно документації, є найкращим для якісного засвоєння навичок хокейної майстерності для учнів ДЮСШ «Крижинка» та проведення різноманітних турнірів з хокею з шайбою різних рівнів. Розклад занять на місяць складається згідно навчально – тренувального процесу ДЮСШ «Крижинка», враховуючи навчання дітей у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва, Вищих навчальних закладах міста Києва, регламент проведення змагань Федерації хокею України та Федерації хокею міста Києва.
Згідно умов конкурсних торгів льодовий майданчик має бути площею не менше 26 х 56 м², який повинен бути обладнаний комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та ін.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: кмда,  крижинка 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди