Автор: Херсонська ОДА
Дата: 04/04/16 12:06
 
Нагородження переможців «Тойота Сup» (Фото: Херсонська ОДА)
2 квітня, у м.Херсоні відбувся турнір з хокею з шайбою «Тойота Сup» серед команд аматорів.
Змагання організовані дитячо-юнацькою спортивною школою із зимових видів спорту управління молоді та спорту облдержадміністрації та Тойота Центр Херсон «Авто-плаза» за підтримки обласної державної адміністрації.
У змаганнях взяли участь команди із міст Миколаєва, Запоріжжя, Кривого Рогу та два херсонські клуби.
На урочистому відкритті турніру його учасників привітали начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Семченко, генеральний директор Тойота Центр Херсон «Авто-плаза» Валерій Боржков та директор ДЮСШ із зимових видів спорту управління молоді та спорту облдержадміністрації Олег Тимченко.
«Сьогодні хокей з шайбою у Херсонській області набув нового якісного рівня. Це пов’язано з приходом до нас нових фахівців з цього виду спорту та підтримки з боку меценатів. Ці позитивні зрушення не залишаються поза увагою обласної влади, яка всебічно підтримує починання, які пов’язані з розвитком спорту та формуванням здорового способу життя», – зазначив у вітальному слові Юрій Семченко, а також поділився найближчими планами: «Сьогодні ми думаємо про відкриття у спортивній школі із зимових видів спорту додаткових груп з хокею з шайбою, а також фігурного катання на ковзанах, що дасть можливість залучити більше дітей до занять спортом».
Символічне перше вкидання шайби провів головний спонсор турніру – генеральний директор Тойота Центр Херсон «Авто-плаза» Валерій Боржков.
Переможцем турніру стала команда ХК «Криворізькі яструби» з м. Кривого Рогу, срібні нагороди завоював ХК «Дніпро» (м. Херсон), третє місце посів ХК «Миколаїв» (м.Миколаєва).

Джерело: Херсонська Обласна Державна Адміністрація 
Теги: херсон
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди