Автор: Одеська облрада
Дата: 13/04/16 12:24
 
Зустріч у голови Одеської облради (Фото: Одеська облрада)
Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч з в.о. директора СДЮШОР «Крижинка» Наталією Тютюнник, спонсором Борисом Борщаком та меценатом Германом Коганом.
У ході розмови обговорювалося питання щодо відновлення «великого» льоду у Палаці Спорту. Відновлення льодової арени дасть можливість юним спортсменам СДЮШОР «Крижинка» повноцінно та безкоштовно тренуватись та готуватись до змагань. Голова обласної ради запропонував організаторам підготовити інвестиційний проект для більш детального розгляду питання.
Анатолій Урбанський в свою чергу наголосив, що обласна рада високо цінує роботу СДЮШОР «Крижинка», пишається досягненнями юних фігуристів і пообіцяв сприяти відновленню льодової арени у Палаці Спорту.
Нагадаємо, що це вже не перша спроба відновити Одеський палац спорту у якості льодової арени. 2010 року був розроблений перший проект реконструкції Палацу спорту, але незважаючи на це, 2012 року був оголошений тендер на розроблення проектно-кошторисної документації реконструкції з розширенням палацу спорту у м. Одесі. За результатами торгів переможцем було оголошено ТОВ «Будпроектгруп». Вартість закупівлі склала 7,8 млн. грн.

Джерело: Одеська обласна рада 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди