Після погодження з громадськістю та голосування на сесії для проекта-переможця шукатимуть інвестора
Автор: ВІККА
Дата: 02/06/16 10:53
 
Ю. Тренкін (Фото: Черкаська міськрада)
Низку проектів майбутнього льодового палацу уже розробили у міськраді. Після погодження з громадськістю та голосування на сесії для проекта-переможця шукатимуть інвестора. Звести арену реально за кілька років, – переконує у коментарі сайту vikka.ua депутат міськради Юрій Тренкін.

Спорудити палац хочуть на Митниці, десь між 53 і 61 будинком по вулиці Героїв Дніпра. За словами Юрія Тренкіна, Черкаси підуть стопами Ужгорода, де схожий проект вдалося успішно втілити в життя (? - прим. ред.).

Усі проекти арени різняться як за зовнішнім вигдялом, так і за площею та конфігурацією. Проте усі передбачають одне льодове поле та певні торгові площі. На полі займатиметься безпосередньо хокейна команда міста, а у спеціально передбачені години поковзатися зможуть і містяни.

"Після того, як черкасці визначаться з проектом, міськрада оголосить конкурс. Виграє той інвестор (неважливо, вітчизняний чи закордонний), який запропонує кращі умови", – зазначає міський обранець.

"Батьківщинівець" переконує: для спорудження льодової арени у Черкасах є усі можливості. Проект підтримують усі профільні департаменти та зокрема міський голова Анатолій Бондаренко, тож супротиву не має бути.

Завершити будівництво розраховують за кілька років, тож відкриття має відбутися орієнтовно у 2018 році. Цьогоріч конретні роботи по проекту ще не виконуватимуть. Спочатку налагоджуватимуть інфраструктуру в районі, зокрема ремонтуватимуть дорогу по вулиці Героїв Дніпра.

Загальні збори жителів мікрорайону "Митниця", де зокрема і обговорюватимуть це питання, відбудуться 8 червня у школі №34. Початок о 18.00.

Проект льодової арени в Черкасах (Фото: Facebook Ю. Тренкіна)Проект льодової арени в Черкасах (Фото: Facebook Ю. Тренкіна)Проект льодової арени в Черкасах (Фото: Facebook Ю. Тренкіна)Проект льодової арени в Черкасах (Фото: Facebook Ю. Тренкіна)

ВІККА, 01.06.2016
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди