Автор: ВДЗ
Дата: 07/07/16 17:18
 
Учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (Фото: Обозреватель)
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля протягом липня-грудня 2016 року, загальною кількістю 832 академічних годин. Очікувана вартість закупівлі становить 998 тис. 400 грн.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест». Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури закупівлі причинами та обставиними такої процедури вказано наступне: «КДЮСШ ФСТ «Динамо» це позашкільний заклад, який дає дітям та юнацтву додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь та навичок у спорті, а також готує спортивний резерв для збірних команд Київської області, збірних команд України. З лютого 2015 року в м. Богуслав Київської області було відкрито відділення хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах, що дало змогу долучитися до занять спорту дітям з м. Богуслав та навколишніх сел та селищ. Для забезпечення нормального навчально-тренувального процесу КДЮСШ ФСТ «Динамо» повинна мати матеріально-технічну базу. Власна спортивна база у школи відсутня.
Проаналізувавши ситуацію щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото–Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської РДА, в якому зазначено, що «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.
З метою розвитку зимових видів спорту та відродження української школи фігурного катання та хокею в 2014 році було побудовано «УНТЦ «Льодограй», що знаходиться за адресою вул. Польова, 47 в м. Богуслав, Київської обл.
Основними напрямками діяльності ТОВ «Лото-Інвест» є розвиток фізичної культури та спорту, проведення спортивних змагань, заходів тощо. Товариство має великий досвід надання послуг з експлуатації та використання льодового поля. З 2015 року тренування хокеїстів та фігуристів КДЮСШ ФСТ «Динамо» здійснюється на базі саме «Льодограю». І як вже зазначалося вище це єдина спортивна споруда на території м. Богуслав та Богуславського району де можливе проведення навчання на льодовому полі.
В умовах, що склалися, здійснювати придбання послуг, пов’язаних з використанням спортивних споруд, можна шляхом застосування процедури закупівлі в одного учасника у ТОВ «Лото-Інвест»».
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ТОВ «Лото-Інвест» було зареєстровано у серпні 2013 року. Статутний фонд товариства становить 18 млн. 500 тис. грн. Співзасновниками ТОВ «Лото-Інвест» стали Сизенко Юрій Павлович з часткою внеску до статутного фонду 1 (одна) грн. та Товариство з обмеженою відповідальністю «М.С.Л.» з часткою 18 млн. 499 тис. 999 грн.. Кінцевим бенефіціарним власником вказаний громадянин Кіпру Маркос Шіапаніс. Посаду директора ТОВ «Лото-Інвест» обіймає Штефан І.П.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: богуслав 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди