Автор: Снятинська міськрада
Дата: 19/10/16 20:54
 
Відкриття льодового майданчика у Снятині (Фото: Снятинська міськрада)
18 жовтня відбулося відкриття багатофункціонального льодового майданчика на радість малечі, школярам та прихильникам спорту Снятинського району, який розташований в міському парку.
З настанням морозів, снятинчани та гості міста зможуть випробувати свої сили на ковзанці. У літній період майданчик слугуватиме як баскетбольне, тенісне та волейбольне поле.  
Розпочався захід із символічного перерізання стрічки та освячення даного майданчика. Після чого до слова були запрошені Снятиський міський голова, заступник голови районної ради Петро Маліборський, голова обласної федерації хокеїстів Ярослав Дорош, представник хокейної команди Сергій Сащук, директор ПП «ПВБК «Будагропроект» Василь Спасюк, депутат обласної ради Дмитро Дякур, представник федерації баскетболістів Андрій Федусів.
Міський голова зазначив, що великим ентузіазмом сприяють розвитку спорту та пропагують здоровий спосіб життя серед молоді. Виступаючі подякували за чудовий багатофункціональний майданчик і висловили сподівання, що його відкриття сприятиме розвитку спорту в місті та примножить славу новими чемпіонами.
Завершилась церемонія виступами учнів снятинської школи ліцею та школи №1 імені Василя Стефаника.

Відео:


Джерело: Снятинська міська рада 
Теги: дорош,  снятин
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди