![Семінар-нарада ФХУ (Фото: ФХУ)](datas/users/1/fhu_241007_1.jpg)
22 керівника обласних організацій приїхали до Пущі-Водиці, щоб обговорити найнагальніші проблеми розвитку хокею в Україні.
Перший день семінару розпочався з виступу Президента ФХУ Анатолія Івановича Брезвіна. У своєму вступному слові керманич вітчизняного хокею передусім зазначив, що затвердження українським Урядом Державної цільової соціальної програми «Хокей України» повинне надати розвиткові найшвидшої гри найпотужнішого імпульсу за всі роки незалежності нашої країни. Головне – сповна скористатися цією унікальною можливістю тим, хто прагне зробити хокей спортом номер один в Україні. Як відомо, програмою «Хокей України» впродовж п'яти років передбачеУ роботі семінару прийняв участь Президент ФХУ А.І.Брезвінно збудувати у різних містах нашої країни 60 льодових палаців. Це дозволить залучити до занять хокеєм та іншими льодовими видами спорту більше 600 тисяч дітей різних вікових категорій, а кількість уболівальників на трибунах із розрахунку на 70 тисяч населення, доведе до загальноприйнятих світових норм – 2000-2500 глядачів.
«Новою конституцією» ентузіастів хокею в Україні назвав прийняту українським Урядом програму віце-президент ФХУ Євгеній Вікторович Імас. У своєму виступі він передусім зосередив увагу голів обласних федерацій на реалізації завдань Державної програми «Хокей України» і на організаційно-методичних заходах по забезпеченню роботи новостворених відділень з хокею у спеціальних спортивних навчальних закладах. Правильна підготовка і виховання молодої хокейної зміни, але разом із тим і збереження найобдарованіших українських хокеїстів для нашої збірної – ось яким є на думку Євгенія Імаса один із наріжних каменів роботи на місцях.
За словами представників обласних федерацій однією із головних проблем на сьогодні є питання землевідведення для будівництва льодових палаців. Незважаючи на вагому підтримку голів міських адміністрацій і особисті зусилля Президента ФХУ Анатолі Брезвіна, ця проблема залишається однією із найгостріших. Прагнення її спільного із керівництвом ФХУ вирішення, фактично і стало головним результатом зустрічі у Пущі-Водиці. Не менш важливим у ці два дні було і безпосереднє, неформальне спілкування та обмін досвідом представників областей, а також індивідуальні співбесіди голів обласних федерацій із Президентом та віце-президентами ФХУ.
За підсумками семінару було вирішено проводити подібні зібрання один раз на три місяці у різних містах України. Наступну зустріч призначено у Дніпропетровську.
Джерело: ФХУ