Автор: Prozorro
Дата: 17/12/16 13:42
 
Лого ТОВ «Дивосвіт-Плюс»
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» підвела підсумки закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець має надати у період з 21 по 31 грудня 2016 року льодову арену у м. Києві.
Оскільки на участь у тендері знову зареєструвався лише один учасник аукціон не проводився. Переможцем закупівлі визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яке запропонувало ковзанку, розташовану за адресою вул. Л. Гавро 4-г. 47,5 годин оренди Льодової арени коштували 104 тис. 25 грн., тобто 2190 грн. за годину. Договір на надання послуг з оренди льоду має бути підписаний до 21 грудня.
Нагадаємо, що за результатами попередньої закупівлі, проведеної 6 грудня, ТОВ «Дивосвіт-Плюс», також на безальтернативній основі, стало переможцем торгів з надання послуг льодової арени загальною кількістю 57 годин. 9 грудня між ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» та ТОВ «Дивосвіт-Плюс» був підписаний договір. Згідно договору ТОВ «Дивосвіт-Плюс» отримає 124 тис. 830 грн..
Також поточного тижня були підведені підсумки ще одного тендеру, який проводила ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ». За умовами закупівлі переможець торгів мав забезпечити послуги перевезення учнів школи 22-23 грудня 2016 року на змагання до Новояворівська та назад. Взяти участь у аукціоні виявив бажання тільки один учасник, тому його й було проголошено переможцем. Фізична особа підприємець Путята В.А. має отримати за свої послуги 14 тис. 699 грн. Зазначимо, що це вже не перше співробітництво між ФОП Путята В.А. та ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ». Зокрема, у листопаді поточного року ФОП Путята В.А., також за відсутності конкурентів, був визначений переможцем закупівлі з перевезення учнів ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з Києва до Кременчука та назад. Вартість наданих послуг тоді складала 8 тис. 300 грн.
Нагадаємо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Приватна організація ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» зареєстрована 23 березня 2008 року, ії співзасновниками зазначені Громадська організація «Київська міська федерація хокею» та Завальнюк Вячеслав Дмитрович. Обов'язки керівника ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з червня 2014 року виконує Чибірев Віктор Васильович. ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має статутний капітал розміром 10 млн. 430 тис. грн., його співзасновниками є: Бєлоцька Анна Олександрівна, кіпрська компанія Бенефісіал Інвестментс Лімітед (Beneficial Investments Limited), м. Нікосія, та Тимофєєв Сергій Олександрович. Зазначимо, що Сергій Тимофєєв з квітня 2015 року очолює Громадську раду при Міністерстві молоді та спорту України. У 2013-2014 роках С. Тимофєєв входив до громадської ради при КМДА.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.03 секунди