Автор: В'ячеслав Куркач
Дата: 08/11/07 12:57
 
Прес-конференція А. Брезвіна, Є. Імаса та спонсорів (Фото: Укрінформ)
Керівництво Федерації хокею України та столичного клубу "Сокіл" розпочали довгострокову співпрацю з представниками вітчизняного бізнесу. Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" офіційно стала генеральним спонсором українського хокею, а авіакомпанія "АероСвіт" найближчим часом готова виступити генеральним перевізником наших команд. Про це у ході сьогоднішньої прес-конференції в Укрінформі повідомив президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін.
За його словами, фінансове забезпечення збірних команд нині дозволяє повноцінно готуватися до чемпіонатів світу. Щойно завершився триденний навчально-тренувальний збір національної команди. Головний тренер збірної Володимир Голубович мав змогу попрацювати з гравцями, які виступають у першостях Росії, Латвії та Білорусі. Наша "молодіжка" завтра відбуде на міжнародний турнір у польське місто Сосновець, а хокеїсти віком до 18-ти років у ці дні в Броварах зіграють зі своїми ровесниками з Латвії, Польщі та російського ХК "Металург-2" з Магнітогорська, констатував Анатолій Брезвін.
Голова правління НАСК "Оранта" Олег Спілка назвав угоду про співпрацю з національною федерацією та "Соколом" гарним починанням, що здатне у майбутньому зробити хокей спортом номер один в Україні за популярністю та розвитком його інфраструктури. "Наш хокей нині потребує підвищенної уваги, тому "Оранта" із задоволенням відгукнулася на пропозицію надати гравцям повний спектр страхових послуг", - підкреслив Олег Спілка.
"АероСвіт" завжди брав активну участь у благодійних та соціальних заходах, - зазначив перший віце-президент авіакомпанії "АероСвіт" Кирил Звонарьов. - Останнім часом ми стали активно співпрацювати зі спортивною галуззю. Наша компанія була офіційним перевізником олімпійської збірної на Іграх-2004 в Афінах. Ті ж функції маємо намір виконувати у період проведення літньої Олімпіади-2008 у Пекіні. За підтримки "АероСвіту" щороку проходить представницький міжнародний шаховий турнір у Форосі. Зараз до цього переліку ми готові додати угоду про партнерство з українським хокеєм".

Джерело: Укрінформ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди