Автор: Prozorro
Дата: 27/01/17 14:42
 
Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення тендеру на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має забезпечити для проведення навчально-тренувальних занять та змагань вихованців ДЮСШ у березні-травні 2017 року 297 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 660 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій та початок аукціону - 13 лютого.
Згідно до документації конкурсних торгів передбачено по 115 годин оренди льоду у березні-квітні та 67 годин у травні. Льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, площа льодового поля має бути не менше ніж 26х56 кв. м., бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря. Також на арені має бути присутня аудіо система, підсилювач, гучномовці, мікрофон для проведення матчів, та місця для суддівської бригади.
Згідно відповіді на запит заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Трофимова О.С. фінансування ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з міського бюджету відбувається за програмою «Молодь та спорт столиці на 2016-2018 роки», за якою передбачена підтримка громадських організацій фізкультурно-спортивноі спрямованності, а серед засновників ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» є Громадська організація «Київська міська федерація хокею». У 2016 році підтримка ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» складала 2 млн. 740 тис. 900 грн., а у бюджеті 2017 року передбачено 3 млн. 248 тис. 500 грн.. Для порівняння: фінансування комунальної ДЮСШ «Крижинка» у 2016 році було 2 млн. 354 тис. 300 грн., а на 2017 рік заплановано 2 млн. 683 тис. 300 грн.
Нагадаємо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Приватна організація ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» зареєстрована 23 березня 2008 року, ії співзасновниками є ГО «Київська міська федерація хокею» та Завальнюк Вячеслав Дмитрович. Обов'язки керівника ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з червня 2014 року виконує Чибірев Віктор Васильович.

Джерело: Prozorro 
Теги: кмфх,  сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди