Автор: Полтавська міськрада
Дата: 24/03/17 15:36
 
О. Мамай презентує проект Льодового палацу (Фото: Полтавщина)
Сесія Полтавської міської ради сьомого скликання, 24 березня, ухвалила проект рішення «Про розроблення детальних планів територій», в межах якого планується розробка проекту території вздовж Ворскли. Згідно з детальним планом території мікрорайону Левада передбачається будівництво Льодової арени.
Про це міський голова зазначив під час розгляду цього питання, та звернувся до депутатів не втратити дану можливість.
«До мене звернулася Федерація хокею із пропозицією збудувати у Полтаві Льодовий палац, вони хочуть його збудувати за власні кошти. Сума більше 3 мільйонів доларів. Якщо примемо рішення не будувать, то не будуємо, я на коньках не їзжу й мої діти теж не їздять, але дуже багато дітей які їздять на коньках. Ось, я вам покажу, вони хочуть збудувать власним коштом... Годину назад мені зателефонував голова обласної державної адміністрації, Головко Валерій Анатолійович, і сказав: ніяких питань, у них стоїть 2 міста - Полтава і Кропивницький. Це не приватна власність, можливо, колись, цей льодовий дворець буде передано територіальній громаді. Не прийняли, значить прийняли рішення, не треба будувать. Наразі є кілька варіантів: ми можемо не підтримати, а можемо надати рік їм, якщо на протязі року нічого не розпочнуть, то заберемо назад у комунальну власність.» - сказав Олександр Мамай.
Олександр Мамай наголосив, що зараз мова йде лише про розробку плану території. «Це ми розробимо детальний план, потім подивимось що там буде на тому детальному плані, потім, якщо у нас буде бажання, ми виключимо оце все. Давайте не рубать сук, на якому ми сидимо... Я на себе беру повну відповідальність, якщо, колись, там буде будуватися льодовий палац, і не доведи господь, там хтось збудує торговий центр, я зразу напишу заяву, і піду з посади міського голови.» - заявив очільник міста.

Відео (починаючи з часу 1:06:45 та 2:08:27):


Відео по темі:


Джерело: Полтавська міська рада  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди