Автор: Prozorro
Дата: 19/04/17 15:21
 
Лого Метро плюс
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підвів підсумки допорогових закупівель для організації проведення масового заходу «Хокейне містечко» за 8 лотами.
Оскільки в торгах за зазначеними лотами зареєструвався тільки один учасник аукціон не проводився. За всіма лотами переможцем визнечене Товариство з обмеженою відповідальністю «Метро плюс». У торгах ще за однією закупівлею: «Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку масового заходу «Хокейне містечко» зареєструвалось 5 учасників, і таким чином 19 квітня був проведений аукціон. У процесі торгів йшла запекла боротьба між ТОВ «Метро плюс» та ТОВ «Центр Економічного забезпечення та охоронно-детективної ліяльності «Орлан». У підсумку найнижчу ціну послуг запропонувало ТОВ ЦЕЗОДД «Орлан» - 18 тис. 794 грн. 16 коп.. Остаточна пропозиція ТОВ «Метро плюс» була 18 тис. 800 грн. Нагадаємо, що стартова ціна дорівнювала 48 тис. 600 грн.

Таким чином ТОВ «Метро плюс» отримає за «Організацію постановки спортивно-танцювального номеру чієрлідерш та спортивно-циркового номеру “хокейний цирк”» 48 тис. 500 грн., за «Професійні дизайнерські послуги» 46 тис. 80 грн., за «Послуги з монтажу та демонтажу радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури» 49 тис. 680 грн., за «Виступи ведучого та артистів у «Хокейному містечку» 48 тис. 600 грн., «Послуги із трансляції відеороликів та хокейних матчів чемпіонату світу» 49 тис. 500 грн., за «Організацію спортивних активностей та проведення спортивних майстер-класів» також 49 тис. 500 грн., за «Послуги з постановки церемонії відкриття та церемонії закриття» 43 тис. 285 грн. та за «Подіум для сценічного комплекту» 46 тис. 215 грн.

Слід зазначити, що 11 квітня, за 2 дні до оголошення закупівель, було підписано Розпорядження КМДА №423 про проведення чемпіонату світу з хокею та масового заходу «Хокейне містечко», в якому зокрема зазначено: «враховуючи лист ТОВ «Метро плюс» від 1 березня 2017 року №018-Д/17 з метою підтримки фізичної культури і спорту та популяризації олімпійського руху підтримати ініциативу ТОВ «Метро плюс» щодо проведення з 20 по 28 квітня 2017 року масового заходу «Хокейне містечко».

Нагадаємо, що згідно інфрмації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ «Метро плюс» створене у вересні 2013 року, має статутний фонд у розмірі 2 тис. грн. Засновником, кінцевим бенефіціарним власником та керівником ТОВ «Метро плюс» є Усенко Віталій Вадимович. Основним видом діяльності ТОВ зазначено «Видання журналів і періодичних видань». Серед інших видів діяльності товариства: Видання книг, журналів, інші види видавничої діяльності, Рекламні агентства та Оптова торгівля іншими проміжними продуктами.

Джерело: Prozorro 
Теги: кмда 
1.   Андрій Ігорович   20/04/17 14:10    

у них даже свой сайт есть: http://www.metroplus.com.ua/
Я просто о такой газете никогда не слышал, что впрочем неудивительно, я в метро не езжу.


2.   Ilya   20/04/17 15:35    

Лично меня более базовый вопрос интересует: кто и по какой причине в КМДА доверил организацию "Хокейного городка" конторе, которая судя по реестру занимается исключительно издательской деятельностью? :O
И еще там у них на сайте повеселила относительно свеженькая статья Кто мутит воду в ProZorro. Как говорится у "классиков": "и петух не успел 3 раза прокукарекать..." Тут у них полный джентельменский набор: и скоротечные тендеры, заточенные "под себя любимых", чтобы никто не успел встрять случайно, только они очевидно не расчитали что в этой стране охранных фирм как собак нерезанных! >:) И поэтому, по этой позиции им пришлось другое упражнение исполнять: тупо соскакивать с предложения 18 тыс. вместо 46 и идти в несознанку мол, что у них лицензии нет. >:) Подозреваю что и на остальную деятельность лицензии нет, но ничего - прокатило! B)


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди