Автор: IIHF
Дата: 19/05/17 18:33
 
Г. Зубко та А. Брезвін на Конгресі IIHF (Фото: ФХУ)
На щорічному конгресі IIHF відбулося призначення міст-господарів чемпіонатів світу 2018 року у п'яти категоріях та декількох рівнях.
Зокрема, Чемпіонат світу у Дивізіоні I, Група B 2018 пройде в другому за розмірами місті Литви - Каунасі. Після двох успішних, протягом останніх восьми років, турнірів у Вільнюсі захід відбудеться на самій великій арені країн Балтії - Žalgiris Arena місткістю 13762 глядачів (у конфігурації призначеної для хокею).
Ця арена поки ще не була задіяна для проведення хокейний матчів, але приймала багато баскетбольних ігор, який у Литві є національним видом спорту. Žalgiris Arena буде готова прийняти чемпіонат світу з хокею у період 22-28 квітня 2018 року. У турнірі приймуть участь збірні України, Японіі, Литви, Естонії, Румуніі та Хорватії.
Загалом було призначено місця для проведення 27 турнірів. Найчастіше чемпіонати відбудуться у містах з великим досвідом проведення подібних змагань, але крім Каунаса були приклади відкриття «нових ринків». Зокрема, змагання у Чемпіонаті світу Дивізіону I, Група B у віковій категорії до 18 років відбудеться з 14 по 20 квітня 2018 року на 4 тис. арені у Одесі, Україна. «Перлина Чорного моря», як українські делегати називають цю арену, тільки недавно була повернута для потреб хокею, і турнір повинен дати ще один імпульс для розвитку у найбільшому прибережному місту країни, у якому мешкає більше мільйона жителів.
Суперниками Одеси у боротьбі за право проведення чемпіонату були італійське місто Азіаго, австрійський Сенкт-Пельтен та угорський Будапешт, який зняв свою кандидатуру після отримання права на проведення чемпіонату світу серед чоловіків у Дивізіоні ІА.
За підсумками голосування Україна отримала 14 голосів, Австрія - 4, Італія - 6.
Нагадаємо, що ще у лютому поточного року Одеський міський голова Г. Труханов під час проведення виконкому Одеської міськради заявив, що у Одеси є великі шанси прийняти чемпіонат світу серед юніорів у квітні наступного року.

Джерело: International Ice Hockey Federation

Відео по темі:
 
Теги: u-18,  одеса
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.034 секунди