Автор: Prozorro
Дата: 04/07/17 12:17
 
Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення тендеру на послуги льодового поля та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має забезпечити для проведення навчально-тренувальних занять та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ у вересні - листопаді 2017 року 310 годин оренди льодової арени у м. Києві. Очікувана вартість закупівлі становить 750 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій та початок аукціону - 21 липня.
Згідно до документації конкурсних торгів передбачено орендувати льодову арену у кількості 70 годин у вересні та по 120 годин у жовтні і листопаді. Льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, з площею льодового поля не менше ніж 26х56 кв. м., бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, комбайном для чистки льоду та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та місця для зберігання хокейної форми та інвентаря. Також на арені має бути присутня аудіо система, підсилювач, гучномовці, мікрофон для проведення матчів, та місця для суддівської бригади.
Нагадаємо, що протягом останніх років у подібних тендерах приймають участь виключно ТОВ «Дивосвіт-Плюс» та ТОВ «Спортивний клуб «Олімп», та за результатами аукціонів буз жодного понижуючго кроку переможцем стає ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Останнім часом вартість оренди становила 2400 грн./год.
Слід зазначити, що згідно довідки колишнього заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Трофимова О.С. фінансування ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з міського бюджету відбувається за програмою «Молодь та спорт столиці на 2016-2018 роки», за якою передбачена підтримка громадських організацій фізкультурно-спортивноі спрямованності, оскільки серед засновників зазначеної ДЮСШ є Громадська організація «Київська міська федерація хокею». Загалом у бюджеті 2017 року на підтримку ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» передбачено 3 млн. 248 тис. 500 грн., з яких на сьогоднішній день вже освоєно близько 1,5 млн. грн.
Нагадаємо також, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Приватна організація ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» зареєстрована 23 березня 2008 року, ії співзасновниками є ГО «Київська міська федерація хокею» та Завальнюк Вячеслав Дмитрович. Обов'язки керівника ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з червня 2014 року виконує Чибірев Віктор Васильович.

Джерело: Prozorro 
Теги: сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди