Автор: Київське відділення НОК
Дата: 24/07/17 11:44
 
С. Тимофєєв (Фото: НОК)
10 липня на засіданні наради у Київській обласній державній адміністрації, було оголошено переможця конкурсу на зайняття вакантної посади начальника Управління фізичної культури і спорту КОДА. Ним став член виконкому КМВ НОК України, президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту, заступник голови Експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, голова Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України Сергій Тимофєєв.
Нагадаємо, що Сергій Тимофєєв до останнього часу був співвласником та директором ТОВ «Дивосвіт-Плюс», яке володіє спортивно-оздоровчим комплексом на вул. Йорданський (кол. Л. Гавро), 4-г. Цей спорткомплекс було здано в експлуатацію у 2009 році. Вартість будівництва ковзанки разом з тенісними кортами та автостоянкою становила близко 2,7 млн. грн. У період з лютого 2016 року по травень 2017 року підприємство за свої послуги тільки бюджетних коштів отримало на суму більш ніж 5,6 млн. грн.
Крім цього, в червні поточного року С. Тимофєєва наказом Мінмолодьспорту включено до скаладу конкурсної комісії з розгляду проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році. У 2013-2014 роках С. Тимофєєв входив до громадської ради при КМДА.

Джерело: Київське міське відділення НОК України 
Теги: тимофєєв 
1.   Ilya   24/07/17 11:55    

Ну и как у нас заведено, е-декларация (куда ж без нее): ТИМОФЄЄВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Выглядит нехиленко (даже если бегло пробежаться по перечню недвижимости и финактивам) ;) Учитесь, осваиватели: как из надувного катка миллионы выдувать! >:)

А то думал померещилось, когда на прошлой неделе увидел на фотке из Богуслава полголовы Тимофеева. Никак не мог понять какое отношение он к Богуславу имеет...


2.   Slons   24/07/17 16:10    

Ось воно чому, він з шаріка злився. Цікаво скільки вони за землю платять....


3.   Ilya   25/07/17 11:30    

Мабуть не дуже багато. Договір оренди в них з 2003 року, а в ті часи "нормативи" були трошки інші ніж зараз...


Всього : 3, на сторінці: 3

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди