Автор: Броварський спортпортал
Дата: 09/08/17 11:09
 
В. Федянін та А. Хапков (Фото: Броварський спортивний портал)
8 вересня матчем між чемпіоном УХЛ минулого сезону «Донбасом» і віце-чемпіоном ХК «Кременчук» розпочнеться новий сезон Українською хокейної ліги. До недавнього часу п’ять хокейних команд нашої держави виявили бажання взяти участь в змаганнях: «Білий Барс» (Біла Церква), «Галицькі Леви» (Новояворівськ), «Динамо» (Харків), «Донбас» (Донецьк), ХК «Кременчук». Тепер можна сміливо заявити, що до них приєднується ще одна, яка представлятиме пристоличне місто Бровари – ХК «Броварські вовки». Команда вже завершила процес реєстрації і приступає до формування складу. Очолює її Почесний президент – Віталій Миколайович Федянін, людина знана в хокейних колах України і за її межами. При його сприянні вже було створено три клуби, які мали приписку на Броварщині: «Беркут», Барс» і «Білий Барс». Всі вони досить успішно грали в чемпіонатах України, а в сезоні 2008 – 2009 років ХК «Білий Барс» був навіть срібним призером чемпіонату. Клуб створений на базі відділення хокею Броварського вищого училища фізичної культури і приписаний за юридичною адресою закладу: місто Бровари, вулиця Шевченка 21. Крім цього в команді гратимуть перспективні хокеїсти з різних куточків нашої держави та за кордону.

Тренерський склад:

Головний тренер – Олександр Васильович Хміль (067 4400853)

Помічник головного тренера – Антон Сергійович Фофанов (Росія)

Тренер по роботі з воротарями – Андрій Володимирович Хапков (098 598 2651)

Емейл:

Питання з льодової ареною, де буде грати команда поки що не вирішено. Це може бути ТРЦ «Термінал» (Бровари), або СК «АТЕК» чи льодова арена «Світанок» (село Ковалівка Васильківського району).

15 серпня, о 9-ій годині, на льодовій арені СК «АТЕК» (вулиця Чистяківська 20) відбудеться перегляд хокеїстів, які будуть проводити тренери команди. Запрошуються всі бажаючі! Запис за телефонами, які надані вище.

Броварський спортивний портал, 09.08.2017

Відео по темі:
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди